خرید کرم پودر [50+ محصول] قبمت انواع کرم پودر – روژه

وقتی شما قصد خرید کرم پودر به صورت آنلاین یا حضوری را دارید ، باید بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر روی پوستتون مشکلی مثل جای زخم یا لک دارید و پوشش این کرمها مناسب نیست میتونید اول پوستتون رو مرطوب کنید و بعد یک لایه پن استیک یا فون سوپرا (چرب) بزنید. پوست های چرب نیز از کرم پودر های خشک (OIL FREE) استفاده کنند. در زیر نکات مهم درباره ی انتخاب و استفاده کرم پودر گفته می شود. انتخاب برند خوب نقش بسیار قوی در کیفیت آرایش شما دارد.

تهیه کرم پودر اصل میتواند کیفیت آرایش شما را تضمین کند، حتی در خرید مرطوب کننده رنگی هم به دنبال محصول اورجینال باشید. شما میتوانید مشخصات و ویژگیهای هر مدل را در سایتهای معتبر بررسی کرده و قیمتها را با هم مقایسه کنید. اگر می خواهید پد کرم پودر آرایشی را برای انواع کرم آرایشی صورت و پنکیک صورت انتخاب کنید، ابعاد بزرگ تر آن را بخرید، چون باعث می شود سطح تماس وسیع تری داشته باشد و کرم بهتر روی صورت شما پخش شود.

بهتر است کرم پودری را انتخاب کنید که از رنگ پوستتان یک درجه روشنتر باشد. پوست های خشک، بهتر است از کرم پودرهای مایع استفاده کنند. اگر پوست مخلوط دارید، بهتر است از کرم پوست چرب و خشک در فصول مختلف استفاده کنید. افرادی که پوستی سرد دارند بهتر است از رنگ کرم پودر لورال در رنگ­های صورتی، ماهاگونی و برنزه استفاده کنند. از شگفتی­های کرم پودر لورال پوشش دهی فوق العاده این محصول بدون ایجاد کوچک­ترین ماسیدگی و ترک روی پوست است. کرم پودر زیر سازی است که پوست را صاف و یکنواخت می گرداند. کرم پودر مناسب پوست شما، مایع و بر پایه روغن است.

برخی بر این باوراند که استفاده هر روزه و یا بیش از حد از کرم پودر به پوست صورت آسیب میزند. البته کسانی که پوست چرب دارند باید از نوع بدون چربی آن (oil free) استفاده کنند. اگر دارای پوست چربی هستید باید از کرم پودرهای بدون روغن یا اویل فری استفاده نمایید تا بعد از گذشت چند ساعت از آرایش نمای چرب و براقی روی صورتتان نباشد. اگر روی پوست خشک کرم بزنیم صورتی صاف نخواهیم داشت، بنابراین قبل از استفاده از کرم پودر حتما از آبرسان مناسب استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید