خرید کرم پودر و لوازم آرایش اصل

بنابراین بهتر است قبل از خرید کرم پودر با کمی تحقیق به شناخت صحیحی از نوع پوست خود برسید. همیشه باید در انتخاب کرمپودر مناسب با توجه به نوع پوست و شرایط آب و هوایی دقت لازم را داشت؛ بهتر است در هوای گرم از کرم پودرهای مایع استفاده نشود و در هوای سرد کرم پودرهای غلیظ تر مناسبتر عمل کرده است.

اگر از پوست چربی برخوردار هستید بهتر است از محصولی استفاده کنید که فاقد چربی باشد چرا که اگر در انتخاب محصول این نکته را در نظر نگیرید باعث افزایش جوشهای زیر پوستی میشود و اگر پوست خشکی دارید استفاده از کرمپودرهای چرب سازگاری بهتری باپوست شما خواهد داشت. باید سعی کنید کرم پودری رو انتخاب کنید که با تناژ رنگی پوست شما همخونی داشته باشه چون اگر روشنتر از پوستتون باشه سن شما رو بالاتر نشون میده و اگر تیرهتر باشه صورتتون رو کدر نشون میده. با رجوع به نظرات می توانید تا حد زیادی به چیزی که انتخاب کردید اطمینان پیدا کنید.

کرم پودر نارس دارای یک بافت سبک و فوق العاده است که تا 16 ساعت ماندگاری داشته و پوست شما را به طور کامل پوشش می دهد. ولی به طور کلی برای بهتره با توجه به نوع پوستتون نکات زیر رو در نظر بگیرید. کرم پودر لورآل دارای بافتی نرم و سبک است و چون در ساختار خود چربی اضافه ندارد بدون برجا گذاشتن برق اضافه ، حالت مات و مخملی به پوست شما میبخشد.

پوشش مات آن دوام خوبی دارد ولی بعد از چندین ساعت با چربی پوست مخلوط شده و ظاهری براق به پوست خواهد داد. کرم پودر فاقد چربی لورآل سرشار از مواد مفید برای پوست شماست که چربی پوست را در تمام طول روز کنترل می کند و مانع از برق افتادن آن می شود. کرم پودر اینفائیبل دارای عوامل رطوبت رسان است که در طول روز رطوبت پوست را حفظ میکند.

0 دیدگاه دربارهٔ «خرید کرم پودر و لوازم آرایش اصل»

دیدگاهتان را بنویسید