خرید کرم پودر دوسه، گاش، گریماس و سایر برندهای معتبر

کرمپودرها در رنگ بندی مختلفی برای پوست سبزه، پوست سفید، گندمی و غیره وجود دارند. بسته بندی آنها به صورت تیوپی، پمپی، کاسهای و پالتی، استیکی و غیره است. اگر میخواهید جلوهای طبیعی به صورت خود ببخشید، گزینهای را انتخاب کنید که بیشترین هماهنگی را با رنگ پوستتان داشته باشد.

برخی از فروشندگان، پدهای آرایشی را به صورت سری ۶ تایی و ۴ تایی در یک اندازه و در رنگ های مختلف ارائه می دهند. مردان و زنان با استفاده از مواد مختلف پوست خود را روشن و روشنتر میکردند و با این کار زیباتر به نظر میرسیدند. هر یک از مدلهای مختلف آن ویژگیهای خاصی دارند. برندهای مختلفی از کرمپودر ایرانی با جلوه مخملی در بازار وجود دارند. کرم پودرها در بسته بندی های متفاوت بسته به ویژگیهایشان تولید و به بازار عرضه میشوند. در این قسمت شما را با برخی از بهترین برند کرم پودر آشنا میکنیم و انواع آن را برایتان نام میبریم تا در زمان خرید کرم پودر بهترین انتخاب را داشته باشید.

اگر پوست خشک دارید، نقش یک آبرسان را در کنار کرم پودر دست کم نگیرید. اگر اقدام به پخش کرم با دست خود کنید هرگز نمی توانید به طور کامل صورت و آرایشی یکنواخت داشته باشید. با فشردن اسفنج مخصوص میتوانید مقدار مورد نیاز از آن را بر روی صورت بزنید. انتخاب کرم نامناسب سبب جوش و آکنه بر پوست میشود.

رنگ کرم باید بر اساس رنگ پوستتان انتخاب شود. نکتهای که برای زدن کرم پودر لازم است در نظر داشته باشید، انتخاب رنگ درست و مناسب است. با در نظر گرفتن سبک آرایش و رنگ پوستتان به راحتی میتوانید مدل مناسبی را برای داشتن آرایشی بینقص انتخاب و تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید