خرید کرم پودر با تخفیف

2. با کمی پنبه و تونر که مخصوص پوست چرب است عملیات پاکسازی را انجام دهید. کرم پودر از جمله لوازم آرایشی و بهداشتی است که می تواند باعث زیباتر و جذاب تر شدن پوست شما شود. 1. هر روز صبح قبل از آرایش کردن از ژل های پاک کننده و صابون های مخصوص پوست چرب که روی صورت شما تاثیر گذار است استفاده کنید و بعد از شستشو با یک حوله تمیز آب اضافی صورتتان را بگیرید. انتخاب کرم پودر مناسب ازآنجهت برای این افراد اهمیت دارد که در صورت انتخاب نادرست کرم پودر، سبب تشدید چربی و جوشهای پوستی میشود.

این محصول، پوششی عالی برای پنهان کردن عیوب پوستی و تغییر رنگ آن است. به این دلیل هم است خانم هایی که پوست چرب دارند آرایش نمی کنند ، باید این نکته را بدانید که کار اشتباهی میکنید و شما هم مانند خانم های دیگر باید آرایش کنید اما به چند نکته مهم در خرید کرم پودر باید توجه کنید. کرم پودرها در انواع بافت ها مثل: مایع، موس و فلوئید و انواع دیگر تولید می شوند که شما باید با در نظر گرفتن نوع پوست خودتان، بهترین نوع کرم را انتخاب کنید. امروزه برندهای مختلف طیف وسیعی از کرم پودر در رنگهای برنز، تیره، روشن و رنگ پوست را عرضه میکنند که با توجه به نوع پوست میتوان از آنها استفاده کرد.

در عین حال بهترین کرم پودر گریم از هر برندی با یک اپلیکاتور کوچک عرضه میشود. شاید اپلیکاتور کرم پودر به نظر موضوع مهمی در خرید محصول نباشد؛ اما نقش مهمی در سلامتی شما دارد. باید سعی کنید کرم پودری رو انتخاب کنید که با تناژ رنگی پوست شما همخونی داشته باشه چون اگر روشنتر از پوستتون باشه سن شما رو بالاتر نشون میده و اگر تیرهتر باشه صورتتون رو کدر نشون میده. تا جایی که ممکن است شما بایدکرم پودر های مات یا کرم پودر هایی که برچسب oil-free دارند را انتخاب کنید. هر فصل و درجه تابش خورشید میتواند روی زمینه آرایش پوست شما اثر داشته باشد.

کرم پودرها برای انواع پوست از چرب گرفته تا جوش دار تولید میشوند و هر فردی با توجه به نوع پوست خود میتواند از هر کدام استفاده کند. کرم پودر یکی از پرفروش ترین و پر طرفدار ترین لوازم آرایشی است که هر خانومی در کیف آرایشی خود دارد. خانم هایی که پوست چربی دارند و چند ساعت بعد از آرایش صورتشان برق میزند و کرم پودری که استفاده میکنند روی صورتشان ماسیده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید