خرید کرم پودر اصل

کرم پودر یکی از اصلی ترین و مهم ترین لوازم آرایشی می باشد. کرم پودر از جمله محصولات آرایشی است که تاثیر قابل توجهی در زیبایی چهره دارد و اگر رنگ و بافت آن به درستی انتخاب شود، میتواند نقصهای صورت را بپوشاند و چهره را زیباتر کند اما انتخاب نادرست میتواند حالت ماسیدگی روی صورت ایجاد و چهره را از حالت طبیعی خارج کند.

در مطلب امروز از بخش آرایش و زیبایی شما را با نکاتی آشنا می کنیم که بهتر است هنگام خرید کرم پودر به آنها توجه داشته باشید. استفاده از آنان ساده بوده و حالت ماتیکی دارند. این رنگ کرم پودر برند لدورا بسیار پرطرفدار و پرفروش میباشد زیرا به پوست، یک رنگ طبیعی زیبا و یکنواخت میدهد.- شماره A473: این شماره از رنگهای قبلی کرم پودر لدورا، تیره تر است و خرید آن به کسانی پیشنهاد میشود که پوست تیره ای دارند و یا میخواهند تیره به نظر بیایند.

کرم پودر کوسنی همراه با اسفنج استفاده میشود. این نوع کرم پودر، در واقع، ترکیبی از پودر و کرم مرطوب کننده و مناسب پوستهای مختلط و چرب است. قسمت گونه ، پیشانی و چانه را تیرهتر کار کنید که شبیه رنگ پوست باشد و برای نواحی دیگر از کرمپودر روشنتر استفاده کنید.

کرم پودر مناسب پوستتان را انتخاب کنید. افراد دارای پوست نرمال می توانند متناسب با نیاز خود از تمامی مدل های کرم پودر استفاده نمایند. اگر پوست صورتمان کدر و دارای جوش است و یا لک های جوش روی صورتمان باقی مانده است، برای زیرسازی درست آرایش، ابتدا میبایست از ضدآفتاب بدون چربی استفاده کرد و بعد از آن، کرم پودری که پوشاندگی خوبی دارد. کرم پودر برای پوست چرب: این نوع پوست دارای منافذ متعددی است و براق به نظر میرسد. هر کرم پودری که بتواند با نوع پوست، جنس و رنگ آن سازگاری پیدا کند بهترین نوع کرم پودر است، بنابر این با هر کرم پودری که پوست شما با آن راحت است آرایش کنید و تاثیر فوق العاده آن را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید