خرید کرم پودر؛ بهترین قیمت کرم پودر صورت

این مدل برای پوستهای نرمال و چرب بسیار مناسب است اما برای افرادی که پوست خشک دارند، گزینه مناسبی نیست. پوشش دهی بسیار زیاد و طیف وسیع رنگهای کرم پودر از ویژگیهای آن است. 1. نحوه پاک کردن کرم پودر از روی صورت چگونه است؟ فون مایع، محبوبترین نوع کرم پودر است. اغلب کرم پودرها برچسب هایی روی محصولاتشان دارند که مشخص می کند مناسب چه نوع رنگ زمینه ای (undertone) است. سه نوع رنگ پوست وجود دارد، گرم، سرد و معمولی.

این محصول انواع گوناگونی دارد و شما میبایست مناسبترین گزینه را با توجه به نوع پوست خود انتخاب کنید. 3. حتما توضیحات محصول را مطالعه نمایید؛ زیرا در این قسمت تمامی ویژگی های کرم پودر از جمله نوع و نحوه استفاده از آن ذکر شده است. این کرمها معمولا برای پوستهای معمولی و خشک مناسب هستند و افرادی که پوست چرب دارند باید از نوع بدون چربی و پودری استفاده کنند. این بدان معناست که شما میتوانید حتی کرم پودر خود را بدون نیاز به تست خریداری کنید. همچنین ببینید انعکاس رنگ کرم پودر در عکس، شما را چه طور نشان میدهد.

در مورد عمر مفید کرم پودر، پوشش، بافت و قیمت آن تحقیق کنید و با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید. اگر در انتخاب رنگ کرم پودر خود شک دارید، یک درجه روشنتر سفارش دهید و همراه آن از یک برنزر استفاده کنید. کرم پودر مایع رایجترین شکل کرم پودر است و استفاده از آن آسان است و پوششی طبیعی به پوست میدهد. استفاده از آن بسیار آسان است و میتواند ظاهری یکدست به پوست شما ببخشد. پوشانندگی آن ضعیف و برای پوست های حساس بسیار مناسب است. اگر برند خاصی را دوست دارید یا از محصولات دیگر آن استفاده کردهاید و برای پوست شما مناسب بوده است، این مارک میتواند گزینه خوبی برای انتخاب باشد.

اگر پوست شما نرمال و یا خشک است، فون مایع میتواند انتخاب بسیار خوبی باشد. کانسیلر برای پوشش پوست اطراف چشم مناسب است و میتواند سیاهی و پف زیر چشم را بپوشاند. کرم پودرهای Light پیگمنت 13 تا 18 درصد دارند و لکههای جزئی را پوشش میدهند. اکثر برندها، پرسشنامه و نظرسنجیهای آنلاین به مشتریان خود ارائه میدهند تا بتوانند شما را به محصول مورد نیازتان هدایت کنند، پیشنهاد میکنیم از آنها کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید