خرید انواع کرم پودر خارجی و ایرانی

روی بسته کرم پودر حتماً به وجود علامت SPF که نشان دهنده خاصیت آنتی اکسیدانی محصول است دقت کنید. چون این امکان رو ندارید که محصول رو روی دستتون تست کنید و رنگ بندیش رو از نزدیک ببینید، کار سخت تره. مرحله چهارم: سایه رنگ کرم پودر را تعیین کنید. این محصولات باعث می شود چربی پوست شما متعادل شود و خطوط سطح پوست شما را کاهش میدهد و همچنین دارای بافتی سبک است و آرایشی طبیعی برای شما حاصل می شود. پوست های چرب بسته به میزان چربی صورتشون برای کنترل چربی پوستشون و جلوگیری از جوش ها و لک ها بهتره از کرم پودرهای oil-free (بدون روغن) یا موس و یا کرم پودرهای استیکی استفاده بکنند.موس ها در واقع محصولاتی هستند که نه خشکی پنکیک رو دارند و نه به چربی کرم پودر هستند، به همین خاطر اگر پوست خیلی چربی دارید بهتره به جای کرم پودر از موس ها استفاده بکنید.

د-حالا جلوی آینه برید و به پوستتون نگاه بکنید اگه روی کل صورتتون احساس چربی داشتید پوستتون چربه اما اگه فقط روی ناحیه T صورتتون( بالای ابروها و اطراف بینی) احساس چربی دارید و روی گونه و فک خبری از چربی نیست یعنی پوست شما مختلط یا ترکیبی هست. فون موس گریم شبیه کرم پودر است اما با یکپارچگی بیشتر و مقداری سفت تر است و ساختار متفاوت تری دارد. یکی از محصولات محبوب این شرکت کرم پودر پمپی بیو شماره 54 است. این کرم ها چون دارای spf هستند در برای عوامل خارجی مانند اشعه uv از پوست صورت شما محافظت می کنند.

به خاطر همین ما ابتدای مقاله یه فروشگاه معتبر برای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی به اسم فروشگاه بادومی رو بهتون معرفی می کنیم. اما نگران نباشید ما توی این مقاله کلی نکته مهم و فوت و فن کوزه گری بهتون میگیم که چه جوری کرم پودر مناسب پوستتون رو انتخاب بکنید و اگه تا آخر این مقاله با ما باشید در نهایت به یه استاد انتخاب و خرید لوازم آرایشی به صورت اینترنتی تبدیل می شوید، که انصافا هم از استاد فیزیک و ریاضی چیزی کم نداره.

قبل از هر کاری باید تشخیص بدید که پوست شما توی کدوم یکی از این پنج دسته بالا قرار میگیره.البته هدف ما این جا پوست صورتتون هست چون خیلی ها هستند که پوست صورتشون چربه اما پوست دست و بدنشون خشکه و همیشه نیاز به مرطوب کننده و لوسیون بدن دارند تا پوستشون رو شاداب نگه دارند. اگر بعد از شستنن پوستتون احساس کردید پوستتون کشیده میشه و حالت پوسته پوسته روی صورتتون هست، آب دستتونه بزارید زمین و برید یه آبرسان خوب به پوستتون بزنید چون پوستتون خشکه و اگه ازش مراقبت نکنید خیلی زودتر از روال عادی چین و چروک ها روی پوستتون ظاهر می شند.

دیدگاهتان را بنویسید