خرید انواع کرم پودر از بهترین برندهای دنیا – بانه گالری

بهتر است کرم پودر را روی گردن یا فک تست کنید و اگر با رنگ پوستتان درهم آمیخته شد خرید خود را انجام دهید اما اگر رنگتان را گچی مانند کرد و بی روحتان کرد انتخاب دیگری داشته باشید. پالت فون (کرم پودر فشرده) هانتین محصولی فوق العاده قدرتمند است برای پوشش جوش جای جوش کک و مک و … این نوع برای کسانی که پوستی خشک و نرمال دارند مناسب است و البته که افراد دارای پوست چرب هم می توانند از نوع Oil Free آن استفاده کنند. این مقاله (راهنمای خرید کرم پودر) توصیه میکند به دلیل اینکه این نوع پوست تحریک پذیرند و چربی ندارند تیره تر به نظر می رسند از این رو بهتر است از کرم پودرهای مایع یا استیک آبرسان استفاده کنند چراکه هم مرطوب کننده است و هم پوشش دهی خوبی دارند.

اینکه پوست صورتتان چه نوعی است(خشک، چرب، نرمال یا مخلوط) مهمترین گام برای خرید کرم پودر است. برای دوام بیشتر کرم پودر کافی است اندازه یک عدس از بیس را قبل از کرم پودر به پوست تان بزنید . لازم به ذکر است یکی از دلایل مهم محبوبیت این کرم پودر، فاقد چربی بودن آن می باشد؛ همچنین این محصول در برابر عرق کردن و رطوبت مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. انتخاب پایه آرایش مناسب چین و چروک، خطوط، لکهها و در کل عیوب پوستی را میپوشاند و مهم است که محصولی با فرمولاسیون حرفهای خریداری شود. ما در این بخش به بررسی فاکتورهایی می پردازیم که دانستن آنها قطعا برای خریدتان مهم و ضروری است.

برای پوست سنگین است اما اگر مهمانی خاصی دارید ظاهر پوست را بسیار بهبود می بخشد. علاوه بر آن، خانمهایی که پوست معمولی دارند اما میخواهند کمی سفید تر به نظر برسند میتوانند از این رنگ استفاده کنند.- شماره A472: این شماره از کرم پودر لدورا، یک رنگ طبیعی و به اصطلاح “نچرال” است و برای پوستهایی با رنگ معمولی که نه سفید هستند و نه تیره، مناسب است. امیدواریم این مطلب برای انتخاب کرم پودر مناسب به شما کمک کرده باشد. بهتر است قبل از خرید بهترین کرم پودر نوع پوست خود را بشناسید و بر اساس آن خریدی خوب داشته باشید تا زیبایی پوستتان حفظ و ظاهرتان طبیعی به نظر برسد.

به دلیل استفاده آسان و پوشش طبیعی که دارد به رایج ترین نوع کرم پودر تبدیل شده است. کرم ضد آفتاب مدیسان با پوشش کرم پودری ، نیاز پوست به ضد آفتاب و کرم پودر را همزمان تامین می نماید. حرفه ای ها توصیه می کنند که اگر پوشش کم می خواهید، کرم را با انگشتان روی پوست پخش کنید. بیشتر بخوانید: ما در پست چه کرمی برای سیاهی دور چشم خوب است بهترین کرم های مناسب درو چشم را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید این محصولات را هم مورد بررسی قرار دهید. این کرم به صورت فشرده و پودر ودر دو نوع چرب (سوپرا) و خشک (آکوا) برای مصرف کننده تولید می شود، از یک پد یا اسفنج برای استفاده روی صورت در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید