توپاک را می آورد

مرگ پدر برای یاس مشکلات فراوان اقتصادی را به بار آورد، مسئولیت خانواده از یک طرف و بدهیهایی که پدرش بهجایی گذاشته بود یک طرف که باعث شد یاسر در سن ۱۸ سالگی مجبور شود دانشگاه را ترک نماید و شروع بهکار کند تا بتواند از خانواده حمایت کند و از پس پرداخت بدهیهای پدرش در بیاد ولی در اوقات فراغتش به نوشتن شعر و ترانه میپرداخت که بعدها همین اشعار را به موسیقی تبدیل کرد. یاس تشخیص داد که از طریق موسیقی رپ می تواند به مردم نزدیک شود و می تواند به سادگی و ساده تر از تمام فرمهای موسیقی که فقط شامل چند دسته خواننده و شعر است تمام منظور خود را بیان کند .

از ازدواج ایسر اطلاعاتی در دسترس نیست، در چند سال پیش عکسی از یک خانمی که در کنارش است به اسم ندا و از او بهعنوان همسر تشکر کرد. با بیوگرافی یاس یکی از چهرههای موفق رپ فارسی در سایت ویبره همراه ما باشید. ترانههای یاس از آبهای بینالمللی نیز گذشت و هم اکنون به عنوان یکی از حنجرههای نسل جدید چه در ایران و چه در خارج از ایران شده است.

او در سریال دودکش با بازیگران مطرحی مانند بهنام تشکر، هومن برق نورد، سیما تیرانداز، الناز حبیبی، نگار عابدی و امیرحسین رستمی همبازی بود. آهنگ های یاس از آب های بین المللی نیز فراتر رفته و هم اکنون صدای نسل جدید چه در ایران و چه در خارج شده است و البته اغلب به او ” توپاک فارسی ” لقب داده اند. یاسر بختیاری متولد ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ در تهران است.

آهنگ ” هویت من ” با افتخار میراث فارسی توسط او خوانده شد و یاد آور فیلم جنجال بر انگیز 300 بوده است .موسیقی یاس دارای یک فرم استاندارد جدید برای رپ فارسی می باشد و الهام گرفته از بسیاری از رپرهایی است که با پیام های مثبت و پر مفهوم وارد موسیقی میشوند. تا کنون هیچ آلبومی بهطور رسمی از یاس متتشر نشدهاست ولی هماکنون او در حال کار بر روی یک آلبوم میباشد. به دنبال رسوایی انتشار فیلمهای جنسی ایرانی در سال ۱۳۸۵ ، یاس ترانه «سی دی را بشکن» را منتشر نمود و این درباره یک هنرپیشهٔ زن ایرانی بود که قربانی لو رفتن فیلم شخصی خود شده بود .

دیدگاهتان را بنویسید