توپاک را می آورد

او کنسرت هایی در شهرهای مختلف آمریکا همانند لس آنجلس ، واشینگتن ، لاس وگاس ، نیویورک ، دیترویت و شیکاگو برگزار نموده است و همچنین به عنوان نماینده ای از موسیقی رپ فارسی تجربه اجرا و شرکت در نشست های موسیقیایی در راستای معرفی و توسعه رپ فارسی در بسیاری از دانشگاه های بزرگ آمریکا از جمله دانشگاه میشیگان و دانشگاه نیویورک را داشته است. سال ها ” نه ” شنیدن از مسئولان و بارها مورد تمسخر قرار گرفتن برای سبک خوندنش ( رپ ) که شباهت داده می شد به “روزنامه خوانی” ، تلاش های او در آخر به ثمر نشست.

یاس از کودکی علاقه بسیار زیادی به موسیقی رپ داشتن و زمانی که 16 ساله بود پدرش که یک تاجر بین الملی بود برای او آلبوم جدید توپاک را سوغاتی آورد و از آنجا بود که آینده خود را در خوانندگی رپ دید. پس از زلزله بم در ایران ، یاس از جان باختن بسیاری از مردم ایران ( تقریباً 50 هزار نفر ) در این حادثه ، به شدت ناراحت شد و او آهنگ ” بم ” را برای اولین بار نوشت و این آغاز حرفه خوانندگی او بود. بدهی های پدرش که بر دوش او افتاده بود به سختی توانست از پس مخارج خانواده خود برآید .

یاس نخستین خواننده رپ در ایران است که توانست برای انتشار ترانه ” یادت نره” مجوز بگیرد. آوای باران. آوای باران یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی حسین سهیلیزاده است که برای پخش در شبکهٔ ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران تولید شدهاست. برای خواندن بیشتر بیوگرافی به ادامه مطلب مراجعه کنید . مضمون بیشتر ترانه های یاس انتقاد و اعتراض به مشکلات و بحران های اجتماعی نظیر فقر، اعتیاد، بی کاری، جنگ، خودکشی، طلاق و غیره است. یاس خواننده , سال شروع فعالیت یاس بیوگرافی یاس سبک آهنگ های یاس : مضمون بیشتر ترانههای یاس انتقاد و اعتراض به مشکلات و بحرانهای اجتماعی نظیر فقر، اعتیاد، بیکاری، جنگ، روسپیگری، خودکشی، طلاق و غیره است.

از 11 شب به خانه دوستم میتا ملکی که هنوز هم خودم را مدیون او می دانم می رفتم و با هم موسیقی کار می کردیم ، من 6 سال به این شکل زندگی کرد. او همچنین در دبی و لندن اجرا داشت، یاس در سال ۱۳۸۷ به یک همایش آسیبشناسی مسائل جوانان در دانشگاه شیراز به سخنرانی پرداخت و طی سخنانی به دفاع از رپ جهانی و فارسی میپرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید