توپاک را می آورد

سریال آوای باران منظوم. تاکنون در صفحه اختصاصی سریال آوای باران در منظوم اطلاعات بسیاری توسط پژوهشگران و مردم ثبت شده است؛ در بخش گالری عکس و پوستر سریال آوای باران 93 عدد. آوای باران – ویکیپدیا. حواشی سریال آوای باران. آوای باران. آوای باران یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی حسین سهیلیزاده است که برای پخش در شبکهٔ ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران تولید شدهاست. همچنین تاکنون در بخشهای ویدئو و تیزر سریال آوای باران. شاید یکی از مهمترین بخشهای بیوگرافی یاس نوروزی بازی در سریال دودکش بوده است. در این همایش مباحثی پیرامون رپ و آسیبهای رپ جهانی مطرح شد، و یاس در سخنانی گفت «روایت وی از رپ فارسی نه تنها یکی از آسیبهای اجتماعی نیست بلکه با کمی دقت و بلند نظری میتواند به عنوان یه سبک از موسیقی در ایران بسیار مفید باشد.» وی به تازگی با تک ناین، بزرگترین رپ کن مستقل آمریکا نیز همکاری کردهاست که نام این اثر صدای اتحاد (Sound Of Unity) است و در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۲ در ساعت ۹:۳۰ منتشر شد.

و می تونه واقعا تاثیرگذار باشه برای مردم حالا بستگی به حرف هایی داره که تو داری توی رپ میزنی. به هرحال من از سن ۱۴ سالگی به موسیقی رپ علاقه پیدا کردم و انتخاب اولم برای موسیقی گوش دادن، رپ بود. یاس از کودکی علاقه بسیار زیادی به موسیقی رپ داشتن و زمانی که 16 ساله بود پدرش که یک تاجر بین الملی بود برای او آلبوم جدید توپاک را سوغاتی آورد و از آنجا بود که آینده خود را در خوانندگی رپ دید.

یک بار هم برنامهای بود برای کشورهای اسلامی که من هم دعوت شدم و برنامه اجرا کردم. پس از انتشار فیلم رسوایی جنسی یکی از بازیگران معروف ایرانی در سال 1385، یاس ترانه سی دی را بشکن به همراه آمین خواند که در مورد زهرا امیرابراهیمی بود. یاس در آهنگ ” هویت من” از غرورش نسبت به میراث و تاریخ ایران می خواند و به فیلم جنجال برانگیز ” 300 ” اشاره می کند ، آن آهنگ به نوعی از سرود ملی برای نسل های جوان تبدیل شد ، به خصوص یهودیان ایرانی که مشتاق برای ارتباط با فرهنگ و تاریخ غنی خود هستند .

برای ایرانیان داخل و خارج کشور از او تقریبا به توپاک ایرانی یاد می کنند . یاس نوروزی در فیلم سینمایی «دزد و پری» به کارگردانی و نویسندگی حسین قناعت به ایفای نقش پرداخته است. یاس، رپخوانی است كه تلاشی جدی برای دریافت مجوز نشان داده. یاس بیست و پنج ساله از شش سال پیش، رپخوانی را آغاز كرد.

دیدگاهتان را بنویسید