توپاک را می آورد

یاس بیست و پنج ساله از شش سال پیش، رپخوانی را آغاز كرد. با بیوگرافی یاس یکی از چهرههای موفق رپ فارسی در سایت ویبره همراه ما باشید. این آهنگ یکی از طولانی ترین آهنگ ها در رپ فارسی بود. یاس همچنین در اردیبهشت ۱۳۸۷ از سخنرانان و میهمانان بخش ویژه همایش ملی آسیبشناسی مسائل جوانان در دانشگاه شیراز بود. در این همایش مباحثی پیرامون رپ و آسیبهای رپ جهانی مطرح شد، و یاس در سخنانی گفت «روایت وی از رپ فارسی نه تنها یکی از آسیبهای اجتماعی نیست بلکه با کمی دقت و بلند نظری میتواند به عنوان یه سبک از موسیقی در ایران بسیار مفید باشد.» وی به تازگی با تک ناین، بزرگترین رپ کن مستقل آمریکا نیز همکاری کردهاست که نام این اثر صدای اتحاد (Sound Of Unity) است و در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۲ در ساعت ۹:۳۰ منتشر شد.

این خواننده در تاریخ ۱۹ اسفند ماه سال ۱۳۹۱ برای همکاری با تک ناین ایران را ترک کرد و به کشور آمریکا رفت. او در این آهنگ به تصویرسازی حادثه بم پرداخت. او سه روز پس از زلزلة بم قطعه بم را ضبط كرد كه تكستی كاملا احساسی و تأثیرگذار داشت. هنگامی که یاسر ۱۷ سال داشت با یک تراژدی تلخ روبه رو شد یاسر ۱۷ ساله در آغاز جوانی، پدرش را از دستت داد.

یاس نوروزی اینبار با محمدحسین لطیفی یعنی کارگردان سریال پادری و هنرمندانی چون جمشید مشایخی، هومن برقنورد، سیما تیرانداز و نگار عابدی همکاری داشت. یاس نوروزی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. یاس در آهنگ ” هویت من” از غرورش نسبت به میراث و تاریخ ایران می خواند و به فیلم جنجال برانگیز ” 300 ” اشاره می کند ، آن آهنگ به نوعی از سرود ملی برای نسل های جوان تبدیل شد ، به خصوص یهودیان ایرانی که مشتاق برای ارتباط با فرهنگ و تاریخ غنی خود هستند .

از مهمترین آثار یاس نوروزی میتوان به بازیگری در سریال دودکش، سریال پادری و فیلم قهرمانان کوچک اشاره کرد. شاید یکی از مهمترین بخشهای بیوگرافی یاس نوروزی بازی در سریال دودکش بوده است. او با همكاری شركت باربد، تلاش میكند تا آلبومش را به صورت مجاز منتشر كند ولی تا این لحظه درخواستش در وزارت ارشاد، بیجواب مانده است. بعد از انتشار این آهنگ، نام یاس بر زبانها افتاد. یاس علاوه بر مصاحبه با تعداد زیادی مجلهٔ داخلی، با شبکه CNN آمریکا و همچنین با اردشیر در قالب مستندی به نام از زیر زمین تا بام تهران نیز مصاحبه کردهاست.

دیدگاهتان را بنویسید