تاثیر رنگها بر زندگی و ذهن انسان

او اشتیاق خود را به عمل از رنگ قرمز می گیرد و سفید به او توانایی دستیابی به موفقیت و تشخیص را می دهد. و نحوه استفاده از آن در فضای داخلی برای جذب مشتری، انجام موفقیت آمیز تجارت و احساس خوبی در خانه. 8 درصد آقایان و 6 درصد بانوان علاقه خاصی به این رنگ دارند و 4 درصد بانوان و 4 درصد آقایان از این رنگ خوششان نمیآید. آقایان صورتی پوش چه خصوصیاتی دارند؟ رنگ صورتی نشان دهنده مهرورزی ، پرورش و عشق است. صورتی از ترکیب رنگ قرمز و سفید تشکیل شده است.رنگ قرمز به تنهایی محرک و هیجان انگیز است.اما وقتی با سفید که نماد پاکی و خلوص است ترکیب می شود به رنگ تسکین دهنده ی صورتی تبدیل می شود.

از نظر علم انرژی درمانی، رنگ صورتی سمبل عشق و احساسات عاشقانه است. صورتی که معمولا به عنوان رنگی دخترانه شناخته میشود عشق، احساسات رمانتیک و عاشقانه را به دیگران القا میکند. انتخاب لباسهای قهوهای همچنین شما را فردی قابل اعتماد، باهوش و منطقی جلوه میدهد که در انجام کارهایش عجله ندارد و همیشه معقولانه رفتار میکند.

رنگ زرد قابل مشاهدهترین رنگ است و بیشترین توجه را جلب میکند. همچنین بهتر است سایه را بر اساس نوع رنگ خود انتخاب کنید. برخی از سایه های صورتی به نام گل ها نامگذاری شده اند. این رنگ همچنین نمادی از بی دقتی کودکان و نوجوانان به حساب می آید. متاسفانه استفاده ی بیش از حد از رنگ صورتی باعث احساس حماقت و بی مسئولیتی تو انجام کارها میشه. با این حال، در بسیاری از فرهنگهای شرقی، رنگ سفید به طور نمادین با مرگ و غم ارتباط دارد. شاید به همین دلیل است که بسیاری از محصولات آرایشی برای زنان ، محصولات مراقبت شخصی هنوز به این رنگ تزئین شده اند.

اینها بالهای یک پروانه جوان پس از تولد او از یک گل داودی زشت است. اینها اولین گلهای بهار ، زندگی جدید ، چشم اندازهای جدید هستند. به عنوان نمونه ، می توانیم رنگ گلهای پارنسی را به یاد بیاوریم – صورتی با رنگ بنفش ظریف. صورتی رنگی است که با اطمینان می توان رنگ خوشبختی را نامید. شاید هیچ رنگی در اصالت اسامی در سایه های آن قابل مقایسه با صورتی نباشد. نکته نه تنها در گفته معروف در مورد “عینک صورتی” ، بلکه در احساساتی که می تواند باعث ایجاد این سایه شود ، نیست.

دیدگاهتان را بنویسید