بیوگرافی یاس (یاسر بختیاری )

بازیگر نوجوان سریال دودکش ۲ که در سن ۶ سالگی وارد عرصه سینما و تلویزیون شده بعد از حضور در دودکش ۱ و پادری در نقش خودش یعنی پریا دختر خانواده مشتاق در فصل دوم دودکش حضور دارد. شاید یکی از مهمترین بخشهای بیوگرافی یاس نوروزی بازی در سریال دودکش بوده است.وی در سال ۱۳۹۲ سریال دودکش نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

این سبکی که من انتخاب کردم یک چیزی است که حرف برای گفتن دارد ولی با حرفت موافقم انتخاب این سبک موسیقی برای من از لحاظ اقتصادی هیچ منطقی نداشت اما برای من یک نوع عشق محسوب میشود و به آن علاقه دارم و همین عشق و علاقه باعثشد بخوانم و بنویسم. درخشش عوامل این سریال را بر آن داشت که در سری جدید یعنی سریال دودکش 2 هم از وی استفاده کنند. یاس، محمدرضا را بازیگر بهتر و با تجربهتری میداند و سعی میکند در کار از او کمک بگیرد تا در کنار هم بهتر عمل کنند. وی در این فیلم با پارسیا شکوریفر همبازی بود و بعد از این فیلم در چند کار دیگر نیز با هم همکار شدند و اکنون با هم دوستان نزدیکی هستند.

یاس نورزی بعد از سریال عملیات مهدکودک در چند فیلم و سریال نقش آفرینی کرد. چیزی که او گمان می برد بیانشان به وسیله دیگر سبک های موسیقی که فقط شامل چند وزن و قافیه بودند امکان پذیر نیست. موسیقی پاپ همه اش شده تکرار و هیچ حرف جدیدی نمیزند، یک چیزی که واقعا برای مردم حاوی پیام باشد و یک اتفاق و جرقه در ذهن مخاطب ایجاد کند و یک حرف بزند چه سبکی است؟ تصاویر و بیوگرافی یاس خواننده رپ پارسی یاسر بختیاری در 30 خرداد 1361 در تهران متولد شد او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد .

یاسر بختیاری ( یاس ) متولد 30 خرداد 1361 در استان گیلان شهرستان تالش می باشد. یاسر بختیاری متولد ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ در تهران است. یاس اولین بار برای بازی در سریال «عملیات مهد کودک» مقابل دوربین رفت. او در این سریال نقش دختر بچه ای را بازی می کند که برای گرفتن توجه از والدینش دست به کارهای بزرگی می زند.

دیدگاهتان را بنویسید