بیوگرافی یاس (یاسر بختیاری) و همسرش + عکس همسر – شبونه ⭐️

آهنگ ” هویت من ” با افتخار میراث فارسی توسط او خوانده شد و یاد آور فیلم جنجال بر انگیز 300 بوده است .موسیقی یاس دارای یک فرم استاندارد جدید برای رپ فارسی می باشد و الهام گرفته از بسیاری از رپرهایی است که با پیام های مثبت و پر مفهوم وارد موسیقی میشوند. آهنگ ” هویت من ” با افتخار میراث فارسی توسط او خوانده شد و یاد آور فیلم جنجال بر انگیز 300 بوده است .موسیقی یاس دارای یک فرم استاندارد جدید برای رپ فارسی می باشد و الهام گرفته از بسیاری از رپرهایی است که با پیام های مثبت و پر مفهوم وارد موسیقی میشوند .

آهنگ های یاس از آب های بین المللی نیز فراتر رفته و هم اکنون صدای نسل جدید چه در ایران و چه در خارج شده است و البته اغلب به او ” توپاک فارسی ” لقب داده اند. پس از زلزله بم در ایران ، یاس ترانه ای تحت عنوان «بَم»را برای اولین بار نوشت و این آغاز حرفه خوانندگی او بود. در سال 2006 ، یاس آهنگ ” سی دی رو بشکن ” را نوشت و این درباره یک هنرپیشه ی زن ایرانی بود که قربانی لو رفتن فیلم شخصی خود شده بود. به دنبال رسوایی انتشار فیلمهای جنسی ایرانی در سال ۱۳۸۵ ، یاس ترانه «سی دی را بشکن» را منتشر نمود و این درباره یک هنرپیشهٔ زن ایرانی بود که قربانی لو رفتن فیلم شخصی خود شده بود .

همچنین از یاس جهت شرکت در کنفرانسی تحت عنوان «جامعه آسیا» دعوت شد و وی چند ترانه را در این کنفرانس که در منهتن در جریان بود، اجرا نمود. یاس آرزوهای دانشگاه خود را کنار گذاشت و شروع به کار نمود تا از خانواده خود حمایت نماید .این مقارن با زمانی بود که او شروع به نوشتن شعر نمود و سپس شعرها را به موسیقی تبدیل کرد .

از این جهت تصمیم گرفت تا ترانههای خود را برای دولت ایران مطرح کند و مجوز ارائه یک آلبوم را بگیرد . در اردیبهشت ماه سال ۸۷ وی در “همایش ملی آسیب شناسی جوانان” شهر شیراز شرکت کرد و در آنجا در برابر منتقدان موسیقی که در این نشست بیشتر خشونت و بی بند و باری در جامعه را از خصوصیات رپ بیان نمودند به دفاع از سبک آن پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید