بیوگرافی یاس (یاسر بختیاری) و همسرش + عکس همسر – شبونه ⭐️

سال ها ” نه ” شنیدن از مسئولان و بارها مورد تمسخر قرار گرفتن برای سبک خوندنش ( رپ ) که شباهت داده می شد به “روزنامه خوانی” ، تلاش های او در آخر به ثمر نشست. شک نکن که رپ این سبک است. مثلاً حالا نهایت کسب درآمدت اینه که شعرت و تکستی که مینویسی رو بفروشی یا بازرسی ضبط کسی رو داشته باشی، درآمدها بیشتر این طور هستن. این بسیار مهم است که به نسل جوان القا کنیم تا به بالاترین درجه خود برسند و بهترین باشند . موسیقی یاس مرزها را درهم نوردید و به آن سوی آب ها رفت و اکنون او به سرعت به صدای نسل خود تبدیل می شود .

شما او را خواهید دید که با دیگر هنرمندان همکاری می کند تا پرشین رپ را به دنیا معرفی و جهانی سازد . در این هنگام بود که شروع به نوشتن شعر کرد که خیلی زود تبدیل به متن آهنگ هایش شد. ما جالب تره که یک اسم مستعار داشته باشیم که خیلی آسان تر ادا بشه اسم، یاس خیلی بهتر رو زبون می چرخه. آره، من در خیلی از شهرهای آمریکا و به مناسبت سال جهانی مولانا کنسرت برگزار کردم، در لندن و دبی و قطر و… همچنین او در شهرهای بزرگ ایران مانند تربت حیدریه کنسرتهای اجتماعی برگزار کردهاست.

او تصمیم داشت تا برای کارهایش مجوز بگیرد ولی برای این کار با مشکلات زیادی مواجه شد و بارها مورد تمسخر قرار گرفت، ولی در نهایت موفق شد و توانست برای شش آهنگ از ده آهنگش مجوز بگیرد. خودم هم به این موضوع معتقدم چون در موسیقی به اصطلاح زیرزمینی هم من برای خودم چارچوب دارم، یاس کسی بود که رپ را آورد میان خانوادهها و کارهایی ارائه کرد که پیر و جوان بتوانند آن را گوش کنند.

با نگاهی به مسیر موسیقی او ، او این توانایی را داشت تا به مردم الهام ببخشد و قلب میلیون ها جوان ایرانی را به تسخیر خود در آورد او تصمیم گرفت تا آهنگ های خود را به مسئولان معرفی کند و برای گرفتن مجوز انتشار یک آلبوم تقاضا دهد . خوب است بدانید که این ترانه هم همانند دیگر ترانه های قبلی شنونده بسیاری داشت و در سایت رادیو جوان بیش از شش میلیون بار شنیده شده و همچنین موزیک ویدئو آن در این سایت بیش از دو میلیون بار بازدید خورده است. البته میشود، کارش فقط یک امضا است که باید پای یک برگه بخورد.

دیدگاهتان را بنویسید