بیوگرافی یاس (یاسر بختیاری) + بهترین تکست های یاس

یاس بعد از نوشتن ترانه ها با همکاری یکی از دوستانش به نام ” میتا ملکی” نخستین آهنگ خود را در سال ۱۳۸۲ به نام ” بم” برا حمایت از مردم زلزله زده بم روانه بازار کرد. آهنگ بم بعد از زلزله بم در ایران به احترام به جانباختن مردم سرود . تک ناین یاس را برادر خود از مادری جداگانه در ایران معرفی کرده و با اشتراکگذاری ویدیوی سرباز وطن از یاس برای طرفدارانش، اعلام کرد یاس امروز از ایران به سمت کانزاس سیتی آمریکا پرواز کرده و امروز رپ ایران و آمریکا در استودیوی شخصی او با هم متحد خواهند شد.

شما او را خواهید دید که با دیگر هنرمندان همکاری می کند تا پرشین رپ را به دنیا معرفی و جهانی سازد . این خواننده در تاریخ ۱۹ اسفند ماه سال ۱۳۹۱ برای همکاری با تک ناین ایران را ترک کرد و به کشور آمریکا رفت. این خواننده در سال ۱۳۸۵ آهنگ ” یادت نره” را با همکاری مجید غفوری، روانه بازار کرد. سپس در سال ۹۴ آهنگ ” مسافر” را روانه بازار کرد. او زمانی که در سن ۱۸ سالگی بود پدرش فوت کرد و بعد از آن زندگی بسیار سختی را سپری می کرد، بنابراین او در کنار نوشتن موسیقی در شرکت بازرگانی عمویش مشغول شد و شب ها نیز با مشین پیکانش مسافر کشی می کرد.

یاسر در سن ۱۴ سالگی با شنیدن آهنگ های توپاک و هیپ هاپ که پدرش از آلمان آورد بود، آشنا شد و به آنها علاقه پیدا کرد. این ترانه مخاطبان زیادی پیدا کرد و نامش بر سر زبان ها افتاد. زهرا امیرابراهیمی به دلیل انتشار فیلم خصوصی از رابطه اش آن روزرها تبدیل به چهره ای جنجالی شده بود و پس از این اتفاق از ایران برای همیشه مهاجرت کرد. این آهنگ یکی از طولانی ترین آهنگ ها در رپ فارسی بود.

یاس (یاسر بختیاری) متولد 30 خرداد سال 1361 در شهرستان تالش استان گیلان است او خواننده رپ است. سرانجام در سال ۱۳۹۹ برای سریال قورباغه خواند. یاس قرار است در سریال رقص روی شیشه که یک مجموعه نمایش خانگی می باشد با خوانندگان دیگر همبازی شود. یاس از طرف یک خیریه آمریکایی برای اجرای دو ترانه در مورد مولانا با صدای خودش و همچنین اجرای کنسرت در سال جهانی مولانا دعوت شد. یاس در سال ۸۶ سفری ۴۵ روزه به ایالات متحده آمریکا رفت به اجرای چندین کنسرت در این کشور پرداخت. همچنین ایشان کنسرت های مختلفی را در شهر ها و کشور های مختلف دنیا از جمله آمریکا، لندن، دبی، هامبورگ، گوتنبرگ،تورنتو و دیگر نقاط جهان برگزار کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید