بیوگرافی یاس نوروزی بازیگر سریال دودکش 2 + تصاویر و زندگی شخصی

تصاویر و بیوگرافی یاس خواننده رپ پارسی یاسر بختیاری در 30 خرداد 1361 در تهران متولد شد او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد . اینستاگرام و سوابق هنری و اینستاگرام و تصاویر شخصی و خانوادگی این بازیگر جوان را به مناسبت پخش سریال دودکش از شبکه یک سیما در نقش پریا دختر خانواده مشتاق در این بخش از مجله موج تازه ببینید.

یاس نوروزی بازیگر نوجوان و نوظهور ایرانی ، در تاریخ پنجم مردادماه سال 85 در یک خانواده 4 نفری به دنیا آمد. تا حالا پیگیر بوده ایکه به نوعی مجوز بگیری که کارهات رو بتوانی در ایران تکثیر کنی و کنسرت بذاری؟ و این چیزهایی که من می گم فقط یک شعری هست که خونده می شه من زندگی خوبی نداشتم واقعا تجربیاتی که تا همین حالا کسب کردم اکثریت تلخ بوده و همین سختی ها بود که از من یاس رو ساخت. زلزله ی بم تاثیر عمیقی بر روی یاس گذاشت و باعث شد تا او اولین آهنگش را به نام بم بنویسد که ابتدای خواندن حرفه ای او بود.

اولین ترانهٔ وی که بهطور قانونی در ایران منتشر شد یادت نره نام داشت که آن را به همراه مجید غفوری، خواننده پاپ اجرا کرده بود. من می خواهم با افتخار در جلوی خانواده ام ترانه هایم را اجرا کنم. او توانست با بازی در سریال دودکش تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر هومن برقنورد، بهنام تشکر، امیرحسین رستمی و سیما تیرانداز بر تجارب او افزود. شاید یکی از مهمترین بخشهای بیوگرافی یاس نوروزی بازی در سریال دودکش بوده است.وی در سال ۱۳۹۲ سریال دودکش نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

خواننده رپ بارها تلاش کرد تا مجوزی برای کارها و آلبوم هایش بگیرد اما او از مقامات اداری بعد از تلاش زیاد در سالیان زیادی پاسخ نشنید . بعد از مرگ ناگهانی پدرش تمام مسئولیت خانواده بردوش او افتاد و توانست به سختی بدهی های پدرش را بپردازد. بعد از مرگ ناگهانی و نا به هنگام پدرش ، یاس در موقعیتی قرار گرفت که می بایست مسئولیت خانواده خود را به عهده گیرد . وی بعد در فیلم سیتمایی دزد و پری بازی کرد و توانست جایزه بهترین بازیگر را از آن خود کند.

دیدگاهتان را بنویسید