بیوگرافی یاس نوروزی بازیگر سریال دودکش 2 + تصاویر و زندگی شخصی

یاس از کودکی علاقه بسیار زیادی به موسیقی رپ داشتن و زمانی که 16 ساله بود پدرش که یک تاجر بین الملی بود برای او آلبوم جدید توپاک را سوغاتی آورد و از آنجا بود که آینده خود را در خوانندگی رپ دید. یاس زمانی که ۱۶ ساله بود ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاریاش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک را آورد.

ولی با این حال او در چندین شهر بزرگ ایالات امریکا کنسرت هایي برگزار کرد و به عنوان نماینده اي از موسیقی رپ پارسی تجربه اجرا و شرکت در نشست هاي موسیقیایی در راستای معرفی و توسعه رپ پارسی در عده اي از دانشگاه هاي ایالات امریکا از جمله دانشگاه میشیگان و دانشگاه نیویورک را داشته است. همچنین ایشان کنسرت های مختلفی را در شهر ها و کشور های مختلف دنیا از جمله آمریکا، لندن، دبی، هامبورگ، گوتنبرگ،تورنتو و دیگر نقاط جهان برگزار کرده است.

بدون شك، او مجازترین رپر ایرانی است. او در سخنانش خاطرنشان کرد که رپفارسی نه تنها معضل اجتماعی نیست بلکه میتوان به عنوان سبک مفید موسیقی برای اطلاع جامعه مورد استفاده قرار بگیره. از اینجا بود که یاس تصمیم گرفت تا مشکلاتش را بصورت شعر در آورد و بعدها در آهنگ هایش از آنها استفاده کند.

استفاده كند. همانطور كه در سریال«متهمگریخت» آهنگی با صدای رضا عطاران را در این سبك شنیدیم. یاس در اینستاگرام خود با آیدی yastunes چیزی حدود ۴.۳میلیون نفر فالوئر دارد، موسیقی و آهنگ های یاس، هم اکنون به وسیله ی میلیونها نفر دانلود میشود و به آن گوش میدهند و در وبسایتها و پرشین بلاگهای مختلف میتوان آنها را دید. پس از زله بم در ایران، یاس ترانهای تحت عنوان بَم را با آهنگسازی میتا ملکی خواند و منتشر کرد که آغاز حرفه خوانندگی او محسوب میشود. در این بخش از وبلاگ ما قصد داریم به بررسی بیوگرافی و دانلود تمامی آهنگها و آثار یاس (یاسر بختیاری) یکی از چهرهای موسیقی رپ کشورمان بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید تمامی آثاری که از این خواننده محبوب منتشر شده است را که شامل آهنگ ها و آلبوم موسیقی و موزیک ویدیو است را با بهترین کیفیت دانلود نمایید، در این بخش بیوگرافی یاس خواننده خوب کشورمان را مرور میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید