بیوگرافی یاس سلطان رپ فارسی 2022

یاس در آهنگ ” هویت من” از غرورش نسبت به میراث و تاریخ ایران می خواند و به فیلم جنجال برانگیز ” 300 ” اشاره می کند ، آن آهنگ به نوعی از سرود ملی برای نسل های جوان تبدیل شد ، به خصوص یهودیان ایرانی که مشتاق برای ارتباط با فرهنگ و تاریخ غنی خود هستند . پس انتشار فیلم جنجالی ۳۰۰ که مورد خشم بسیاری از ایرانیها قرار گرفت یاس با ارائه آهنگی تحت عنوان “هویت من” اعتراض همنسلاش به این فیلم ضد ایرانی را اذعان داشت. دوران کودکی را در خیابان ناصر خسرو گذراند، وی در سن ۱۶ سالگی از طریق سی دیهایی که پدرش پس از بازگشت از سفرهای کاری که از آلمان میآورد به رپ علاقهمند شد اولین رپری که یاسر با او آشنا شد و تحت تاثیر موزیک کلامش قرار گرفت توپاک بود.

یاسر بختیاری در 30 خرداد 1361 در تهران متولد شد او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد .

رسوایی کار این قربانی تا جایی پیش رفت که او کار خود را از دست داد. از ازدواج ایسر اطلاعاتی در دسترس نیست، در چند سال پیش عکسی از یک خانمی که در کنارش است به اسم ندا و از او بهعنوان همسر تشکر کرد. هنگامی که یاسر ۱۷ سال داشت با یک تراژدی تلخ روبه رو شد یاسر ۱۷ ساله در آغاز جوانی، پدرش را از دستت داد.

از ساعت ۲۳ به خانه “میتا ملکی” میرفتم که هنوز هم خودم را مدیونش میدانم میرفتم و با هم موسیقی کار میکردیم، من ۶ سال به این شکل زندگی میکردم و شیش سال خواب برایم معنا نداشت و فقط به هدفم می اندیشیدم. این ترانه در سایت و رادیو جوان بیش از ۲۲ میلیون بار شنیده شده است و از آثار پر شنونده رپ فارسی می باشد. این برمی گرده به اینکه، واقعا مردم فکر می کنن که من زندگی خیلی خوبی دارم با لای پر قو بزرگ شدم.

دیدگاهتان را بنویسید