بیوگرافی یاس – زندگینامه یاس

وی طول روز را در شرکت عمویش مشغول به کار بود و پس از تعطیل شدن کار شرکت با پیکانی که داشت تا ساعت ۱۱ شب مشغول مسافرکشی می شد و پس از آن او خانه دوستش میتا ملکی می رفت و تا مشغول کار روی موسیقی می شدند و خواب برای آن ها معنایی نداشت. ما گاهی وقت ها میشنویم که میگن با کسی مشکل داری…

اولین ترانهٔ وی که بهطور قانونی در ایران منتشر شد یادت نره نام داشت که آن را به همراه مجید غفوری، خواننده پاپ اجرا کرده بود. یاس اولین بار در سن 16 سالگی شروع به گوش کردن به موزیک های رپ کرد وقتی که پدرش می خواست از سفر تجاری از آلمان بازگردد ، برای او آخرین سی دی های ” توپاک ” و دیگر خواننده های هیپ هاپ را می آورد .

یاس زمانی که ۱۶ ساله بود ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک را آورد . بیوگرافی یاس نوروزی بازیگر نوجوان امروزی که کار خود را از 6 سالگی آغاز کرده و به بازیگری علاقمند است و آروزی جایزه سیمرغ را دارد. آهنگ ها و کارهای یاس در سطح بین المللی طرفدار دارد و در بین نسل جدید چه در ایران و چه معروف شده است. جدیدا یاس در استودیو برای روی آخرین آلبومی که انتظارش را می رود کار می کند و شعرهایش بر روی موضوعاتی می باشد که شنونده را به سفری درون زندگی خصوصی او می برد .

در سال 2006 یاس آهنگی نوشت به نام ” سی دی رو بشکن ” که درباره یک هنرپیشه زن خوشنام ایرانی نوشته شده بود . یاس نوروزی کیست و اهل کجاست؟ بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون که از خزدسالی فعالیت داشته است او اهل تهران است و در یک خانواده 4 نفری رشد کرده, یک برادر بزرگتر از خود به نام پارسا دارد و بسیار دوست دارد که یک خواهر داشته باشد. یاسر ۳ خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد. من در سال 1391 زمانی که 6 ساله بودم با پدرم به پارک رفته بودم که در آنجا آقای اژدری با پدرم صحبت میکنه که من کارگردانم و به یک بچه برای فیلمم احتیاج دارم که همسن من باشه و ما به دفتر ایشون رفتیم و آغاری شد برای بازیگری من.

دیدگاهتان را بنویسید