بیوگرافی یاس – زندگینامه یاس

پس از فوت پدر یاسر بختیاری در سالگی اش او مجبور به پذیرش مسئولیت خانواده شد. بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون که از خزدسالی فعالیت داشته است او اهل تهران است و در یک خانواده 4 نفری رشد کرده, یک برادر بزرگتر از خود به نام پارسا دارد و بسیار دوست دارد که یک خواهر داشته باشد. یاسر ۳ خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد. این بازیگر تنها یک برادر به نام پارسا دارد. من با فیلم “دزد و پری ” د جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک رو گرفتم. در این بخش از وبلاگ ما قصد داریم به بررسی بیوگرافی و دانلود تمامی آهنگها و آثار یاس (یاسر بختیاری) یکی از چهرهای موسیقی رپ کشورمان بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید تمامی آثاری که از این خواننده محبوب منتشر شده است را که شامل آهنگ ها و آلبوم موسیقی و موزیک ویدیو است را با بهترین کیفیت دانلود نمایید، در این بخش بیوگرافی یاس خواننده خوب کشورمان را مرور میکنیم.

یاس نوروزی دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک برای فیلم «دزد و پری» در بیست و هشتمین جشنواره بینالمللی فیلمهای کودکان و نوجوانان را کسب کرد. بازیگر نقش پریا در . این تیپ از رپخوانها در حال افزایشاند، با فرهنگی آمریكایی كه هیچ سنخیتی با زندگی ما ندارد. در ادامه بیوگرافی کامل یاسر بختیاری، عکس های خانوادگی و همسرش و اطلاعاتی از زندگی شخصی و هنری او را می خوانید. او بازیگری را از سن ۶ سالگی با فیلم سینمایی «عملیات مهدکودک» به کارگردانی و نویسندگی فرزاد اژدری آغاز کرد، او را دوست مادرش که دستیار کارگردان بود به فرزاد اژدری معرفی کرد.

بیوگرافی یاس نوروزی بازیگر نوجوان امروزی که کار خود را از 6 سالگی آغاز کرده و به بازیگری علاقمند است و آروزی جایزه سیمرغ را دارد. من دوست دارم بازیگری رو ادامه بدم و در آینده برنده جایزه سیمرغ بشم. من در سال 1391 زمانی که 6 ساله بودم با پدرم به پارک رفته بودم که در آنجا آقای اژدری با پدرم صحبت میکنه که من کارگردانم و به یک بچه برای فیلمم احتیاج دارم که همسن من باشه و ما به دفتر ایشون رفتیم و آغاری شد برای بازیگری من. البته به درس خوندن هم علاقه دارم و دوست دارم در کنار بازیگری مهندس و دکتر بشم.

از دیگر زلم زیمبوهای آویزان به آنهاست رپرها معمولا در راه رفتن هم سر و دستشان را تكان میدهند و زیر لب شعرهایی را زمزمه میكنند. از کار های یاس در طی این چند ماه می توان به ضبط آلبوم های گروهی اوردوز، سمفونی گربه ها و از ماست که بر ماست و تور کنسرتی در شهرهای مختلف ایالات متحده و کانادا از جمله سن فرانسیسکو، ونکوور، تورنتو و مونترال اشاره نمود. اولین فیلمی که بازی کردم فیلم “عملیات مهد کودک ” در سال 1391 بود. یاس نوروزی بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون است که بازیگری را در سن ۶ سالگی و با بازی در فیلم عملیات مهدکودک آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید