بیوگرافی یاس – زندگینامه یاس

در سال 2006 ، یاس آهنگ ” سی دی رو بشکن ” را نوشت و این درباره یک هنرپیشه ی زن ایرانی بود که قربانی لو رفتن فیلم شخصی خود شده بود. اینها همان دوستانی هستند كه راه رفتن خودشان را فراموش كردهاند. ازبین فیلم ها و سریال هایی که بازی کردی کدام را بیشتر دوست داشتی ؟

یاس نوروزی در کدام سریال ها و فیلم های سینمایی حضور داشت؟ با چند فیت و کار ترکیبی او اولین هنرمندی بود که مجوز گرفت اما هیچگاه برای آهنگ های مستقل خود موفق به گرفتن مجوز نشد تا اینکه به آمریکا رفت. وی طول روز را در شرکت عمویش مشغول به کار بود و پس از تعطیل شدن کار شرکت با پیکانی که داشت تا ساعت ۱۱ شب مشغول مسافرکشی می شد و پس از آن او خانه دوستش میتا ملکی می رفت و تا مشغول کار روی موسیقی می شدند و خواب برای آن ها معنایی نداشت.

یاس متولد 5 مرداد سال 1385 است و در سال های نوجوانی خود می باشد و دوران متوسطه تحصیل خود را میگذراند. یاسر بختیاری ( یاس ) متولد ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ در استان گیلان شهرستان تالش می باشد. مگ آیفوم : یاس نوروزی متولد ۵ مرداد ۱۳۸۵، بازیگر است. یاس معمولاً در بخش انتهایی تكستهایش از امید میگوید؛ از این كه میتوان دوباره ساخت و دوباره اندیشید. بعد از انتشار این آهنگ، نام یاس بر زبانها افتاد. بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون که از خزدسالی فعالیت داشته است او اهل تهران است و در یک خانواده 4 نفری رشد کرده, یک برادر بزرگتر از خود به نام پارسا دارد و بسیار دوست دارد که یک خواهر داشته باشد.

نام برد که در جامعه هنری و آهنگسازی ایران سر و صدای زیادی به پا کرده اند. بیوگرافی یاس نوروزی بازیگر نوجوان امروزی که کار خود را از 6 سالگی آغاز کرده و به بازیگری علاقمند است و آروزی جایزه سیمرغ را دارد. من دوست دارم بازیگری رو ادامه بدم و در آینده برنده جایزه سیمرغ بشم.

دیدگاهتان را بنویسید