بیوگرافی یاس – زندگینامه یاس

اگر در غرب بعضی سعی كردهاند با این نوع رفتار و موسیقی،مدلی از اعتراض را به نمایش بگذارند، ما با یك رفتار غیرعقلایی و غیرایرانی به تقلید از بدترین ظواهر زندگی یك عده غیرهموطن دست زدهایم. تو پدرت را از دست داده بودی که وارد جریان موسیقی شدی، حداقل از لحاظ مالی رپ برای تو توجیه نداشت درست است؟

او یکی از خوانندگان قدیمی رپ ایرانی است که بسیار در این عرصه اعتبار دارد. ما گاهی وقت ها میشنویم که میگن با کسی مشکل داری… یاس نوروزی در دودکش تا اصغر فرهادی با امیر جدیدی در فرش . می گوید دوست دارم وقتی بزرگ شدم هم بازیگر و هم شروع از 6 سالگیسال 1391 از طریق دوست مادر خود که دستیار کارگردان بود به فرزاد اژدری (کارگردان) معرفی شد تا اینکه بعد از تست در فیلم «عملیات مهدکودک» بازی کرد او دورود به تلویزیونسال 1392 که هفت ساله بود با سریال «دودکش» به کارگردانی محمدحسین لطیفی در نقش پریا مشتاق وارد قاب تلویزیون شد و با این سریال به شهرت رسید در این مجمدریافت دیپلم افتخارخانم نوروزی سال 1394 وقتی تنها 9 سال داشت در فیلم «دزد و پری» به کارگردانی و نویسندگی حسین قناعت بازی کرد در این فیلم بهزاد فراهانی .

از آنجایی که با مرگ پدرش مجبور بود تا تمامی بدهی های پدرش را که بسیار زیاد بودند را صاف کند مجبور شد تا درس و دانشگاه را برای همیشه رها کند. یاساز اولین خوانندههای رپ فارسی و نخستین خوانندهٔ رپ فارسی است که در ایران برای پخش موسیقی خود مجوز گرفت. کارهای یاس امروزه به قدری موفق شده که به نوعی به استاندارد جدیدی در رپ فارسی تبدیل شده . این مقارن با زمانی بود که او شروع به نوشتن شعر نمود و سپس شعرها رابه موسیقی تبدیل کرد . او با سایر موسیقیدانان همکاری دارد و قصد او معرفی رپ فارسی به جهان است.

چون منو تو خونه یاس صدا میزدند، بعد برای مسیر و هدفی که انتخاب کردم حس کردم اسم یاس مناسبتر باشه و هم اینکه یاسر برای سبک رپ زیاد جالب نیست و بهتره که یک اسم مستعار که راحت رو زبون بچرخه و آسانتر ادا بشه. یکی ار خواننده های محبوب رپ یاسر بختیاری متخلص به یاس است که امروز در سایت موزیک باز قصد داریم با بیوگرافی یاس خواننده محبوب رپ شما عزیزان را آشنا کنیم. او همچنین در دبی و لندن اجرا داشت، یاس در سال ۱۳۸۷ به یک همایش آسیبشناسی مسائل جوانان در دانشگاه شیراز به سخنرانی پرداخت و طی سخنانی به دفاع از رپ جهانی و فارسی میپرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید