بیوگرافی یاس خواننده محبوب رپ فارسی

فهمید که از طریق موسیقی ، قادر است به مردم الهام ببخشد و الهام بخش میلیون ها جوان ایرانی باشد ، سپس او تصمیم گرفت تا آهنگ های خود را برای دولت مطرح کند و مجوز ارائه یک آلبوم را بگیرد . یاس نوروزی در سال ۱۳۹۲ دورهی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. یاس نوروزی سال ۱۳۹۲ سریال دودکش نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. ولی با این حال او در چندین شهر بزرگ ایالات امریکا کنسرت هایي برگزار کرد و به عنوان نماینده اي از موسیقی رپ پارسی تجربه اجرا و شرکت در نشست هاي موسیقیایی در راستای معرفی و توسعه رپ پارسی در عده اي از دانشگاه هاي ایالات امریکا از جمله دانشگاه میشیگان و دانشگاه نیویورک را داشته است.

یاس کنسرتهایی زیادی را در شهرهای مختلف کشور آمریکا همانند لس آنجلس، واشنگتن، لاس وگاس، نیویورک، دیترویت و شیکاگو برگزار نمودهاست و همچنین به عنوان نمایندهای از موسیقی رپ فارسی تجربه اجرا و شرکت در نشستهای موسیقایی در راستای معرفی و توسعه رپ فارسی در برخی از دانشگاههای آمریکا از جمله دانشگاه میشیگان و دانشگاه نیویورک را داشتهاست. یاس نوروزی توانست با بازی در سریال دودکش تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر هومن برقنورد، بهنام تشکر، امیرحسین رستمی و سیما تیرانداز بر تجارب او افزود. در همین دوره یاس شروع به نوشتن شعرهایی کرد که بعداً آنها را به همراهی دوست دوران دبیرستان خود میتا ملکی به موسیقی تبدیل کرد.

آهنگ و موزیک ویدئو اتحاد در سال ۲۰۱۴ انتشار یافت.در ادامه میتوانید در وب سایت سمفونی به دانلود آهنگ جدید رپ بپردازید و همه روزه جدیدترین ها را در وب سایت ما دانلود کنید. از مهمترین آثار یاس نوروزی میتوان به بازیگری در سریال دودکش، سریال پادری و فیلم قهرمانان کوچک اشاره کرد. یاس سنجری و نیاز سنجری دختران ژاله صامتی ازدواج کرده اند؟ بوق بدون استاد و کلاس موسیقی در این عرصه فعالیت کرده و با توان و استعداد خود در این زمینه به موفقیت رسیده است . یاس زمانی که ۱۶ ساله بود ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاریاش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک را آورد.

یاس که از ۱۸ سالگی به دنبال مرگ پدرش مجبور به پذیرش مسئولیت خانواده خود شد، با بدهیهایی که پدرش برجا گذاشته بود با مشکلات اقتصادی مواجه شد، در نتیجه تحصیلات دانشگاهی را ترک و شروع به کار کرد. یاس آرزوهای دانشگاه خود را کنار گذاشت و شروع به کار نمود تا از خانواده خود حمایت نماید .این مقارن با زمانی بود که او شروع به نوشتن شعر نمود و سپس شعرها را به موسیقی تبدیل کرد . نه دیگه، من کلا مجاز اگه بخای حساب بکنی، من کسی بودم که رپ رو توی خانواده ها آوردم.

دیدگاهتان را بنویسید