بیوگرافی یاس خواننده محبوب رپ فارسی

اما در این میان هنوز رپرهای پاكی پیدا میشوند كه مجدانه برای رسیدن به استانداردهای دریافت مجوز، تلاش میكنند. سال ها ” نه ” شنیدن از مسئولان و بارها مورد تمسخر قرار گرفتن برای سبک خوندنش ( رپ ) که شباهت داده می شد به “روزنامه خوانی” ، تلاش های او در آخر به ثمر نشست. چکیده ای از بیوگرافی یاس: نام اصلی : یاسر بختیاری نام مستعار: یاس تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ شهرستان رضوانشهر، استان گیلان ملیت : ایرانی سبک(ها) : رپ، هیپ هاپ سالهای فعالیت : ۱۳۸۰-اکنون تحصیلات : دیپلم بیوگرافی یاس: یاسر بختیاری ( یاس ) متولد 30 خرداد 1361 در استان گیلان شهرستان تالش می باشد.

در سال 1982 میلادی در تهران متولد شد . در یک خانواده 7 نفره در تالش گیلان متولد شد. دوست نداری یک روز در ایران کنسرت داشته باشی؟ در کاری که فعالیت می کنی درآمدی نداری؟ یاس اولین بار در سن 16 سالگی شروع به گوش کردن به موزیک های رپ کرد وقتی که پدرش می خواست از سفر تجاری از آلمان بازگردد ، برای او آخرین سی دی های ” توپاک ” و دیگر خواننده های هیپ هاپ را می آورد . شلوار گشاد با جیبهای فراوان، یك ركابی بسكتبال كه بر روی تیشرتی ساده پوشیده میشود و كلاهی كه یا تا آخرین حد پایین آمده و یا كج قرار گرفته است.

از سنین نوجوانی علاقه به آهنگ هاي رپ در وجودش شکل گرفت، ولی پیگیری جدی آن از زمانی شروع شد که پدرش در یکی از سفر های تجارتی اش از کشور آلمان آخرین آلبوم توپاک رپر مشهور آمریکایی را برایش آورد. از 11 شب به خانه دوستم میتا ملکی که هنوز هم خودم را مدیون او می دانم می رفتم و با هم موسیقی کار می کردیم ، من 6 سال به این شکل زندگی کرد. این ترانه در سایت و رادیو جوان بیش از ۲۲ میلیون بار شنیده شده است و از آثار پر شنونده رپ فارسی می باشد.

یک بار هم برنامهای بود برای کشورهای اسلامی که من هم دعوت شدم و برنامه اجرا کردم. در سال 1382 در فیلمی بنام رعد، یک داستان زنانه بازی کرد و تیتراژ پایان فیلم را نیز خواند، او همچنین بعنوان نماینده رپ فارسی در مستند Rock ON نیز حضور داشت. وی به تازگی با تک ناین، بزرگترین رپ کن مستقل آمریکا نیز همکاری کردهاست که نام این اثر صدای اتحاد (Sound Of Unity) است و در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۲ در ساعت ۹:۳۰ منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید