بیوگرافی یاس خواننده محبوب رپ فارسی

یاسر بختیاری معروف به یاس ترانه سرای، خواننده محبوب و مطرح سبک رپ فارسی کشورمان متولد ۳۰ خرداد ماه سال ۱۳۶۱ که هم اکنون وی ۳۹ سال سن دارد و در شهرستان تالش، استان گیلان چشم به جهان گشوده است. یاس نوروزی سال ۱۳۹۲ سریال دودکش نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. یاس نوروزی توانست با بازی در سریال دودکش تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر هومن برقنورد، بهنام تشکر، امیرحسین رستمی و سیما تیرانداز بر تجارب او افزود.

او با سایر موسیقیدانان همکاری دارد و قصد او معرفی رپ فارسی به جهان است. یاس نوروزی اینبار با محمدحسین لطیفی یعنی کارگردان سریال پادری و هنرمندانی چون جمشید مشایخی، هومن برقنورد، سیما تیرانداز و نگار عابدی همکاری داشت. یاس نوروزی در سال ۱۳۹۲ دورهی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. نوروزی در سال ۱۳۹۲ دورهی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است.

یاس نوروزی علاوهبر سریال دودکش، سال ۱۳۹۵ در سریال پادری نیز بازی کرده است. شاید یکی از مهمترین بخشهای بیوگرافی یاس نوروزی بازی در سریال دودکش بوده است. از مهمترین آثار یاس نوروزی میتوان به بازیگری در سریال دودکش، سریال پادری و فیلم قهرمانان کوچک اشاره کرد. سرانجام در سال ۱۳۹۹ برای سریال قورباغه خواند. او در سریال دودکش با بازیگران مطرحی مانند بهنام تشکر، هومن برق نورد، سیما تیرانداز، الناز حبیبی، نگار عابدی و امیرحسین رستمی همبازی بود. من در ترانههایم نفرین نمیکنم و در راستای تأیید مسائلی مانند و تخلفات چیزی نمیخوانم.

تصاویر خصوصی یاس رپر ایرانی را در زیر ببینید. اون تو زیر زمین میخونه چون که مجاز نیست… یاس علاوه بر مصاحبه با تعداد زیادی مجلهٔ داخلی، با شبکه CNN آمریکا و همچنین با اردشیر در قالب مستندی به نام از زیر زمین تا بام تهران نیز مصاحبه کردهاست. با چند فیت و کار ترکیبی او اولین هنرمندی بود که مجوز گرفت اما هیچگاه برای آهنگ های مستقل خود موفق به گرفتن مجوز نشد تا اینکه به آمریکا رفت.

دیدگاهتان را بنویسید