بیوگرافی یاس خواننده محبوب رپ فارسی

معنی خالکوبی روی گلوی یاس به گفته خودش: یاس خواننده , سال شروع فعالیت یاس عکس خالکوبی روی گردن یاس این نمادی از مرزی شخصی است؛ مرز ِصدای درونی و صداهای بیرون. از این جهت کپی کردنِ یک طرح، کتمانِ “هویت” و زیستِ شخصی و پوشاندن یک لباس بیقواره بر تن خویش است؛ مصداق بارز ِ تن دادن به یک سلیقه (یک رفتار خالی از معنای همهگیر) و انکارِ واقعیت خود. در سال 1382 در فیلمی بنام رعد، یک داستان زنانه بازی کرد و تیتراژ پایان فیلم را نیز خواند، او همچنین بعنوان نماینده رپ فارسی در مستند Rock ON نیز حضور داشت.

صدای او ابتدا از تیتراژ فیلم بارکد در سال 95 و سپس در سال 97 از تیتراژ سریال شبکه خانگی رقص روی شیشه با وجود تایید اولیه در نهایت حذف شد. از بازیگران کودک این سریال بودند و هر دو از ایفای نقش در این سریال خرسند هستند. خط قرمز هر شخصی، و نماد آن، الگو و خالکوبی است که مشخصا، متعلق او است و کپی کردن آن نشانه یعنی: به مرز و جغرافیای دیگری وارد شدن، به آن تعرض کردن و فردیت خود را در آن گم کردن. یاس متولد 30 خرداد ماه سال 1361 در گیلان می باشد.فعالیت او در زمینه خوانندگی رپ و اهنگسازی و تکست رپ می باشد.

زمانی که پدرش فوت می کند یاس شروع به نوشتن تکست های رپ می کند. یاس خواننده , سال شروع فعالیت یاس بیوگرافی یاس سبک آهنگ های یاس : مضمون بیشتر ترانههای یاس انتقاد و اعتراض به مشکلات و بحرانهای اجتماعی نظیر فقر، اعتیاد، بیکاری، جنگ، روسپیگری، خودکشی، طلاق و غیره است. چکیده ای از بیوگرافی یاس: نام اصلی : یاسر بختیاری نام مستعار: یاس تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ شهرستان رضوانشهر، استان گیلان ملیت : ایرانی سبک(ها) : رپ، هیپ هاپ سالهای فعالیت : ۱۳۸۰-اکنون تحصیلات : دیپلم بیوگرافی یاس: یاسر بختیاری ( یاس ) متولد 30 خرداد 1361 در استان گیلان شهرستان تالش می باشد.

وی به تازگی با تک ناین، بزرگترین رپ کن مستقل آمریکا نیز همکاری کردهاست که نام این اثر صدای اتحاد (Sound Of Unity) است و در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۲ در ساعت ۹:۳۰ منتشر شد. در سال 2006 یاس آهنگی نوشت به نام ” سی دی رو بشکن ” که درباره یک هنرپیشه زن خوشنام ایرانی نوشته شده بود . در یک خانواده 7 نفره در تالش گیلان متولد شد. مرگ پدر برای یاس مشکلات فراوان اقتصادی را به بار آورد، مسئولیت خانواده از یک طرف و بدهیهایی که پدرش بهجایی گذاشته بود یک طرف که باعث شد یاسر در سن ۱۸ سالگی مجبور شود دانشگاه را ترک نماید و شروع بهکار کند تا بتواند از خانواده حمایت کند و از پس پرداخت بدهیهای پدرش در بیاد ولی در اوقات فراغتش به نوشتن شعر و ترانه میپرداخت که بعدها همین اشعار را به موسیقی تبدیل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید