بیوگرافی یاس خواننده محبوب رپ فارسی

تا این زمان ، در حرکتی بی سابقه شش تا از ده آهنگ او مجوز انتشار دریافت کرد و به زودی یاس تبدیل به اولین رپر در ایران شد که موفق به انتشار یک آلبوم به صورت قانونی می گردید. وی در کنار چهره هایی همانند سروش لشگری و شاهین نجفی به عنوان یکی از سه چهره موفق و مشهور موسیقی رپ فارسی به شمار می رود. این ترانه ، باعث شد تا جوانان ایرانی تکانی بخورند و هزاران نفر این موضوع را در اینترنت مکتوب و اعتراف کردند که کار انتشار و ترویج این فیلم ها را کنار گذاشتند و سی دی مذکور را شکستند .

یاسر بختیاری معروف به یاس ترانه سرای، خواننده محبوب و مطرح سبک رپ فارسی کشورمان متولد ۳۰ خرداد ماه سال ۱۳۶۱ که هم اکنون وی ۳۹ سال سن دارد و در شهرستان تالش، استان گیلان چشم به جهان گشوده است. بازیگر نوجوان سریال دودکش ۲ که در سن ۶ سالگی وارد عرصه سینما و تلویزیون شده بعد از حضور در دودکش ۱ و پادری در نقش خودش یعنی پریا دختر خانواده مشتاق در فصل دوم دودکش حضور دارد. تصاویر و بیوگرافی یاس خواننده رپ پارسی یاسر بختیاری در 30 خرداد 1361 در تهران متولد شد او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد .

این بازیگر تنها یک برادر به نام پارسا دارد. در سال ۲۰۰۶ یاس آهنگ “سی دی رو بشکن” را نوشت و این درباره یک هنرپیشهی زن ایرانی بهنام “زهرا امیر ابراهیمی” بود که قربانی لو رفتن فیلم شخصی خود شده بود. او در این سریال با محمدحسین لطیفی همکاری داشته است. وی به تازگی با تک ناین، بزرگترین رپ کن مستقل آمریکا نیز همکاری کردهاست که نام این اثر صدای اتحاد (Sound Of Unity) است و در تاریخ 1 اسفند 1392 در ساعت 9:30 منتشر شد. اهمیت این کار، الهام بخشیدن به نسل جدید است تا از بهترین قوه پتانسیل و نهفته خود بهره بگیرند.

این عهدی است که در روزهای سختی که داشتم با خودم بستم تا اگر روزی شرایطش را داشتم به دیگران کمک کنم. در این هنگام بود که شروع به نوشتن شعر کرد که خیلی زود تبدیل به متن آهنگ هایش شد. موسیقی و آهنگ های یاس ، هم اکنون به وسیله ی میلیونها نفر دانلود می شود و به آن گوش می دهند و در وبسایت ها و پرشین بلاگ های مختلف می توان آنها را دید . اینستاگرام و سوابق هنری و اینستاگرام و تصاویر شخصی و خانوادگی این بازیگر جوان را به مناسبت پخش سریال دودکش از شبکه یک سیما در نقش پریا دختر خانواده مشتاق در این بخش از مجله موج تازه ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید