بیوگرافی یاس خواننده رپ – دانلود فیلم و سریال

علاقه اش به موسیقی در 16 سالگی و زمانی که پدرش در یکی از سفرهای تجاری بعنوان سوغاتی آلبوم توپاک رپر معروف آمریکایی را برایش آورد شروع می شود. وی اوایل جوانی پدرش را از دست داد و در ۱۸ سالگی مجبور شد دانشگاه را کنار بگذارند و به دلیل بدهی های زیاد پدرش مجبور شد کار کند تا خرج خانواده را تامین کند.

یاس آرزوهای دانشگاه خود را کنار گذاشت و شروع به کار نمود تا از خانواده خود حمایت نماید .این مقارن با زمانی بود که او شروع به نوشتن شعر نمود و سپس شعرها را به موسیقی تبدیل کرد . از 11 شب به خانه دوستم میتا ملکی که هنوز هم خودم را مدیون او می دانم می رفتم و با هم موسیقی کار می کردیم ، من 6 سال به این شکل زندگی کرد. در چند سال اخیر صدای او ابتدا از تیتراژ فیلم بارکد در سال 95 و سپس در سال 97 از تیتراژ سریال شبکه خانگی رقص روی شیشه با وجود تایید اولیه در نهایت حذف شد.

ولی کاری بود از آقای محمد اصفهانی بنام مرو ای دوست که واقعا روح و روانم را به فنا داد یا یکی از ترانه های محسن چاوشی هم که برای خرمشهر خوانده بود. ولی با این حال او در چندین شهر بزرگ ایالات امریکا کنسرت هایي برگزار کرد و به عنوان نماینده اي از موسیقی رپ پارسی تجربه اجرا و شرکت در نشست هاي موسیقیایی در راستای معرفی و توسعه رپ پارسی در عده اي از دانشگاه هاي ایالات امریکا از جمله دانشگاه میشیگان و دانشگاه نیویورک را داشته است.

یاس در سال 1382 وقتی 21 ساله بود در فیلم رعد که داستان زنانه دارد بازی کرد و تیتراژ پایان فیلم را نیز خواند او همچنین در مستند جهانی Rock ON نیز حضور داشت. یاسر در سن ۱۴ سالگی با شنیدن آهنگ های توپاک و هیپ هاپ که پدرش از آلمان آورد بود، آشنا شد و به آنها علاقه پیدا کرد. عوضش به فوتبال علاقه ندارم و فقط بازی های ملی را با تعصب تماشا می کنم. یاس، محمدرضا را بازیگر بهتر و با تجربهتری میداند و سعی میکند در کار از او کمک بگیرد تا در کنار هم بهتر عمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید