بیوگرافی یاس تنها خواننده رپ مجاز ایران

از ساعت ۲۳ به خانه “میتا ملکی” میرفتم که هنوز هم خودم را مدیونش میدانم میرفتم و با هم موسیقی کار میکردیم، من ۶ سال به این شکل زندگی میکردم و شیش سال خواب برایم معنا نداشت و فقط به هدفم می اندیشیدم. این برمیگرده به اینکه، واقعا مردم فکر میکنن که من زندگی خیلی خوبی دارم با لای پر قو بزرگ شدم و این چیزهایی که من میگم فقط یک شعری هست که خونده میشه من زندگی خوبی نداشتم واقعا تجربیاتی که تا همین حالا کسب کردم اکثریت تلخ بوده و همین سختیها بود که از من یاس رو ساخت.

بعد از فوت پدرم از ساعت ۸ تا ۱۸ در شرکت عمویم مشغوب میشدم و از ساعت ۱۸ تا ۲۳ با پیکانم مسافرکشی میکردم. چون منو تو خونه یاس صدا میزدند، بعد برای مسیر و هدفی که انتخاب کردم حس کردم اسم یاس مناسبتر باشه و هم اینکه یاسر برای سبک رپ زیاد جالب نیست و بهتره که یک اسم مستعار که راحت رو زبون بچرخه و آسانتر ادا بشه. خواننده رپ ایرانی از نوجوانی فعالیت خود را در موسیقی رپ شروع کرده است. فهمید که از طریق موسیقی ، قادر است به مردم الهام ببخشد و الهام بخش میلیون ها جوان ایرانی باشد ، سپس او تصمیم گرفت تا آهنگ های خود را برای دولت مطرح کند و مجوز ارائه یک آلبوم را بگیرد .

فهمید که از طریق موسیقی ، قادر است به مردم الهام ببخشد و الهام بخش میلیون ها جوان ایرانی باشد ، سپس او تصمیم گرفت تا آهنگ های خود را برای دولت مطرح کند و مجوز ارائه یک آلبوم را بگیرد. در آهنگهای یاس، افرادی مورد انتقاد قرار گرفتند که در پخش کردن رسوایی مردم دخیل بودند و از آنها خواست تا این کار شرم آور را متوقف کنند. به دنبال رسوایی انتشار فیلمهای جنسی ایرانی در سال ۱۳۸۵ ، یاس ترانه «سی دی را بشکن» را منتشر نمود و این درباره یک هنرپیشهٔ زن ایرانی بود که قربانی لو رفتن فیلم شخصی خود شده بود .

در سال ۲۰۰۶ یاس آهنگ “سی دی رو بشکن” را نوشت و این درباره یک هنرپیشهی زن ایرانی بهنام “زهرا امیر ابراهیمی” بود که قربانی لو رفتن فیلم شخصی خود شده بود. در این فیلم بهزاد فراهانی، بهنوش بختیاری، رابعه اسکویی و رامین ناصرنصیر حضور داشتهاند. یاس نوروزی دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک برای فیلم «دزد و پری» در بیست و هشتمین جشنواره بینالمللی فیلمهای کودکان و نوجوانان را کسب کرد. این مقارن با زمانی بود که او شروع به نوشتن شعر نمود و سپس شعرها رابه موسیقی تبدیل کرد . یاس در اینستاگرام خود با آیدی yastunes چیزی حدود ۴.۳میلیون نفر فالوئر دارد، موسیقی و آهنگ های یاس، هم اکنون به وسیله ی میلیونها نفر دانلود میشود و به آن گوش میدهند و در وبسایتها و پرشین بلاگهای مختلف میتوان آنها را دید.

دیدگاهتان را بنویسید