بیوگرافی یاس تنها خواننده رپ مجاز ایران

او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد . یاس در اینستاگرام خود با آیدی yastunes چیزی حدود ۴.۳میلیون نفر فالوئر دارد، موسیقی و آهنگ های یاس، هم اکنون به وسیله ی میلیونها نفر دانلود میشود و به آن گوش میدهند و در وبسایتها و پرشین بلاگهای مختلف میتوان آنها را دید. موسیقی و آهنگ های یاس ، هم اکنون به وسیله ی میلیونها نفر دانلود می شود و به آن گوش می دهند و در وبسایت ها و پرشین بلاگ های مختلف می توان آنها را دید.

بعد از نوشتن ترانه ها با همکاری دوست دبیرستانی اش میتا ملکی (آهنگساز) اولین آهنگ خود را در سال 1382 برای حمایت از مردم زلزله زده بم منتشر کرد. با این حال شنیدم که چند آهنگت مجوز هم گرفته بود و تو اولین رپ خوانی بودی که آهنگهایش مجوز گرفت.

با چند فیت و کار ترکیبی او اولین هنرمندی بود که مجوز گرفت اما هیچگاه برای آهنگ های مستقل خود موفق به گرفتن مجوز نشد تا اینکه به آمریکا رفت. وی به تازگی با تک ناین، بزرگترین رپ کن مستقل آمریکا نیز همکاری کردهاست که نام این اثر صدای اتحاد (Sound Of Unity) است و در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۲ در ساعت ۹:۳۰ منتشر شد. با این حال توانست در چندین شهر بزرگ آمریکا از جمله لاس وگاس ، واشینگتن و شیکاگو بعنوان نماینده موسیقی رپ فارسی کنسرت برگزار کند و یکسال بعد بازگشت. نخستین آهنگ او پس از زلزله بم در ایران بود و با ترانه ای تحت نام بم با آهنگسازی میتا ملکی منتشر شد و این آغاز حرفه خوانندگی او حساب می شود.

دیگر از لحاظ ذهنی کشش ادامه تحصیل را ندارم منبع درآمدم هم از شعر است، شعر مینویسم و به دوستای که بخواهند می فروشم، همین حالا وضع مالی ام نسبت به گذشته بهتر شده است. منبع درآمدم هم از شعر و مسافرکشی بود ، شعر می نویسم و به دوستای که می خواستن می فروشم، الان وضع مالی ام نسبت به گذشته بهتر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید