بهعلاوه باعث گرفتگی منافذ پوست نمیشود

در مدل پمپی، به وسیلهی فشردن انتهای کرم پودر، مایع کرمپودر از آن خارج میشود و طریقهی استفاده از آن بسیار راحت است. اگر خیلی در طول روز اهل آرایش کردن نیستید، خرید این مدل را به شما پیشنهاد میکنیم. مهم نیست چه نوع پوستی دارید، راز داشتن پوستی صاف و یک دست در طول روز، استفاده از مرطوب کننده و پرایمر، قبل از زدن کرم پودر است. برای پوست های خشک کرم پودرهایی غنی و مرطوب کننده توصیه می شود که علاوه بر پوشاندن عیب های پوست رطوبت لازم برای آن را فراهم می سازد. پوست خشک: همانطور که میدانید افرادی که پوست خشکی دارند به دلیل تحریک پذیری بالا از هر نوع کرم پودری نمیتوانند استفاده کنند.

هنگام تهیه کرمهای مختلف به چه مواردی توجه کنیم؟ کرمپودر خالص: هنگام استفاده از این کرم پودر صورتتان شفاف خواهد شد. امکان دارد که هنگام استفاده از این محصول روی پوست شما احساس سنگینی کند. تناسب رنگی: از دیگر مواردی که البته غیر مستقیم در بخش های قبلی به آن اشاره نموده ایم، سازگاری رنگ کرم پودر انتخابی شما با رنگ پوستتان است که قطعا سبب جذابیت دو چندانی شما در پیش دوستان و سایر محیط های بیرون از منزل خواهد شد. پس رنگی را انتخاب کنید که تا حد زیادی در تناسب با رنگ پوست صورتتان باشد. اگر جزو این دسته از افراد هستید باید به دنبال خرید کرم پودر با پایهی روغنی بروید تا علاوه بر تغییر رنگ پوست، آن را چرب نگهدارد.

داروخانهها و فروشگاههای بزرگ و معتبر آرایشی و بهداشتی که در قسمت مراکز فروش سایت معرفی شدهاند، بهترین مراکز برای خرید حضوری شما هستند. یکی دیگر از محصولات فرانسوی پرطرفدار که جزو انواع کرم پودر ضد جوش نیز محسوب میشود، کرم پودر روزانه ژونزک است که مناسب حلقه های تیره دور چشم است و قابلیت این را دارد که از پوستتان در برابر اثرات مخرب اشعه UV محافظت کند. مردمان رم نیز روش استفاده از گچ را برای روشن کردن پوست خود ادامه دادند. در مدل پالتی هم کرمپودر بر روی یک پالت مخصوص قرار گرفته است و بازهم از طریق براش مخصوص پخش کردن کرمپودر از آن استفاده کنید.

اگر قابلیت تست وجود دارد، کرم پودر را روی گردنتان تست کنید، تست کردن روی دست بسیار اشتباه است و همیشه افراد را گمراه میکند. این محصول فرانسوی و با کیفیت مخصوص رفع نواقص و عیوب پوست است و با ساختار فاقد چربی و سبک خود ، از ایجاد چین و چروک بر روی پوست جلوگیری می کند و همچنین قدرت جذب بالایی دارد و باعث تنظیم ترشح سبوم پوست مبی شود. قیمت کرم پودر: موارد زیاد و حائز اهمیتی همچون نام و آوازه برند تولید کننده، مقدار موجود در بسته، نوع کرم پودرها که می تواند کرمی باشد یا فومی، خامه ای، بالشتی، سرمی، خمیری و غیره بر روی قیمت کرم پودر تاثیر می گذارد که البته با توجه به نقش مهم استفاده از اینگونه وسایل آرایشی و بهداشتی در زیبایی چهره شما، پیشنهاد می کنیم فقط و فقط به دنبال کرمی باشید که به لحاظ های گفته شده متناسب استفاده بر روی صورت شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید