اموزش اینستاگرام:سوالات رایج :رفع مشکلات – آریــامونــز

یک نکته مهم: هرکسی که قبلاً شما را دنبال کند در زمانی که حساب خود را به حالت خصوصی تغییر می دهید ، همچنان شما را دنبال خواهد کرد. این بدان معناست که ، جلوتر ، هیچ کس نمی تواند عکس ها یا داستان های شما را ببیند ، مگر اینکه آنها را تأیید کنید.وقتی حساب شما خصوصی شد ، افراد جدیدی که از نمایه شما بازدید می کنند فقط نام و تصویر نمایه شما را مشاهده می کنند. اگر نمیخواهید یک پست ارزشمند را از کسی که دوستش دارید از دست بدهید و بفهید چه زمان هایی پست میگذارد بهتر است از طریق اعلان به این خواسته برسید،می توانید هر بار که کاربر خاصی عکس جدیدی ارسال می کند ، اعلانی دریافت کنید.

چگونه خطاب به کسی چیزی بنویسیم؟ توجه کنید که مانند فیسبوک اگر کسی را در اینستاگرام بلاک کنید فرد مورد نظر متوجه نخواهد شد. مراحل کار مشابه بلاک کردن کاربر است؛ تنها Unblock را انتخاب کنید. با باز کردن هر عکس و فشردن سه نقطه پایین صفحه میتوانید تصاویر مورد نظرتان را حذف کنید. برای ارسال پیام های محوشونده نیز کافی است روی دکمه آبی رنگ دوربین (عکس بالا) لمس کنید و عکس یا ویدیوی مورد نظرتان را بفرستید.

دسترسی به اینباکس دایرکت مسیح به این صورت است که در صفحهی اصلی برنامه و در منوی بالا، باید آیکون مربوط به دایرکت مسیج (موشک) را لمس کنید تا وارد اینباکس یا همان صندوق چت ها شوید. همانطور که توضیح دادیم وارد پروفایلش شوید و دکمه سه نقطه را فشار دهید و سپس Block User را انتخاب کنید. در منوی تنظیمات برنامه با چندین گزینه مواجه خواهید شد که همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، خلاصهای از کارکرد آنها مشخص شده است.

98 کد امنیتی فرستاده خواهد شد ولی در بیشتر موارد برای اپراتورهای ایران کدیفرستاده نمیشود که دلیل آن مشخص نیست پس بهتر است در هنگام ثبتنام حتماً شماره همراه را نیز وارد کنید. کافیست وارد این سایت شده و با اکانت اینستاگرام خود لاگین کنید. ممکن است بتوانید با تبدیل فرمت ویدئوی مورد نظر به MP4 در کامپیوتر و امتحان مجدد موفق شوید. همانطور که با ما همراه بوده اید در مطالب گذشته اموزش اینستاگرام را برای شما قرار دادیم.در این بخش اینستاگرام قصد داریم مشکلات رایج اینستاگرام را بگذاریم امیدوارم مورد رضایت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید