اموزش اینستاگرام:سوالات رایج :رفع مشکلات – آریــامونــز

مهم ترین بخش برای افزایش فالوور یک پیج اینستاگرام بخش اکسپلور میباشد شما با بردن پست خود در اکسپلور به راحتی میتوانید فالوور های رایگانی دریافت کنید.این گزینه را جدی بگیرید زیرا بخش مهم اینستاگرام میباشد همچنین پیشنهاد میکنم از صفحه ی نحوه ی ورود به صفحه اکسپلور اینستاگرام دیدن کنید. همانطور که میدانید امروزه کاربران بسیار زیادی در زمینه ی اینستاگرام وجود دارد که از استوری استفاده میکنند ینی ممکن آنان ماه ها د طول بکشد در اینستاگرام پستی منتشر نکنند ولی بدون استوری برایشان نشدنی میباشد به همین دلیل است که امروزه استوری بین کاربران اینستاگرام بسیار جذاب شده و همه از آن استفاده میکنند ولی یک عیبی که در اینستاگرام وجود دارد این که است که هیچ استوری ای در اینستاگرام برای همیشه باقی نمیماند مهم ترین بخش آموزش جامع اینستاگرام بخش هایلایت استوری های اینستاگرام میباشد شما با هایلایت کردن استوری هاییتان پیجتان را برای بقیه کاربران جذاب میکنید و همچنین اگر از اینستاگرام برای درآمد زایی استفاده میکنید حتما این کار را انجام دهید اگر هیچ اطلاعاتی در مورد هایلایت کردن استوری ها ندارید پیشنهاد میکنم به صفحه ی کا با موضوع هایلایت کردن اینستاگرام مراجعه کنید ما در این صفحه شما را به صورت ۰ تا ۱۰۰ آشنا کرده ایم و دیگر هیچ مشکلی برایتان وجود نخواهد داشت.

احتمالاً به علت لایک و فالو کردن زیاد در مدت زمان کم یا دلایل دیگر از طرف اینستاگرام بلاک شدید ولی علت اصلی مشکل ایجاد شده در همان صفحه سفید است که صفحه مورد نظر دیر باز میشود و در اکثر موارد به علتسرعت پایین اینترنت اصلاً باز نمیشود پس یا باید صبر کنید و یا روشهای دیگر برای تغییر آیپی را امتحانکنید!

98 کد امنیتی فرستاده خواهد شد ولی در بیشتر موارد برای اپراتورهای ایران کدیفرستاده نمیشود که دلیل آن مشخص نیست پس بهتر است در هنگام ثبتنام حتماً شماره همراه را نیز وارد کنید. این دو حالت هر دو نتیجه یکسانی دارند و با استفاده از آنها اکانت شما به همراه عکسها، ویدیوها و کامنتهایتان بهطور کامل از دنیای اینستاگرام ناپدید میشوند. اگر ویژگی پخش زنده برای شما فعال شده باشد باید گزینهی جدیدی با عنوان Live نیز به این بخش اضافه شده باشد تا برای آغاز پخش زندهی ویدیوی خود از آن گزینه استفاده کنید. سپس با وارد کردن کد امنیتی که خود اینستاگرام به شما میدهد میتوانید مشکل را برطرف کنید.

اگر می خواهید پست ها را برچسب گذاری کنید ، یا می توانید مکان خود را به صورت دستی وارد کنید ، همیشه می توانید بعداً آن را دوباره روشن کنید. در این صورت باید هنگام ورود به اینستاگرام و وارد کردن نام کاربری، روی نوشتهی Get help signing لمس کنید. این یک منوی جانبی را با چندین گزینه باز می کند. با ورود به اپلیکیشن اینستاگرام، در بین ۴ دکمهی اصلی برنامه، یک دکمهی آبی رنگ با آیکون دوربین نیز وجود دارد که با کلیک بر روی آن، دوربین اینستاگرام اجرا میشود. این بدان معناست که اگر کسی وجود داشته باشد که بخواهید از دسترسی به آن محروم شوید ، باید او را از لیست دنبال کنندگان خود حذف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید