اموزش اینستاگرام:سوالات رایج :رفع مشکلات – آریــامونــز

پسورد اکانت اینستاگرام خود را فراموش کردهام؛ چکار کنم؟ فردی متوجه رمز اکانت من شده و آن را تغییر داده است؛ چکار کنم؟ بعضی یا تمامی تصاویر اینستاگرام برای من لود نمیشوند. اما همانند عکسها و ویدیوها، اینستاگرام برای کپی متن پستها نیز امکانی مهیا نکرده است و کاربران مجبور به استفاده از نسخهی مودشدهی اینستاگرام (OGinstagram) خواهند بود. اینستاگرام مرا مجبور به برش عکس میکند. برای شاتاوت کردن میتوانید از صفحه اینستاگرام فرد مورد نظر عکس گرفته و یا تصویر پروفایل او را قرار دهید و نام او را بر روی عکس (همانطور که در بالا گفته شد) تگ کنید و در توضیحات از دوستان و دنبالکنندگان خود بخواهید او را نیز Follow کنند.

Shotout در واقع روشی برای تبلیغ صفحه فرد مورد نظرتان است. برای ارسال پیام های محوشونده نیز کافی است روی دکمه آبی رنگ دوربین (عکس بالا) لمس کنید و عکس یا ویدیوی مورد نظرتان را بفرستید. با ورود به اپلیکیشن اینستاگرام، در بین ۴ دکمهی اصلی برنامه، یک دکمهی آبی رنگ با آیکون دوربین نیز وجود دارد که با کلیک بر روی آن، دوربین اینستاگرام اجرا میشود. به اینستاگرام به کار میرود که علاوه بر مزیت آن در بازیابی رمزعبور، میتوان با استفاده از آن پستهای ارسال شده را نیز بین اکانتها همگامسازی کرد. اگر این ویژگی برای شما فعال باشد، در انتهای منوی تنظیمات اینستاگرام گزینه ای تحت عنوان Add Account مشاهده خواهید کرد که می توانید با استفاده از آن، اکانت های دیگر خود را (تا سقف ۵ اکانت) به اینستاگرام اضافه کنید و بدون نیاز به نصب نسخه های جداگانه، بین اکانت های خود سوئیچ کنید.

از این پس دیگر نیازی به تجهیزات حرفه ای دوربین و یک شبکه تلویزیونی برای ارتباط مستقیم و زنده با فالوورهای خود نیاز نخواهید داشت. مشکل از اتصال اینترنت و ارتباط با سرور اینستاگرام است. کیک یک اپلیکیشن مستقل پیامرسان مانند واتساپ و دیگر اپلیکیشنهای مشابه است که برای ثبت نام یا یافتن دوستان به شماره نیازی ندارد و ارتباط از طریق آیدی صورت میگیرد. چیزی تحت عنوان غیرفعال کردن وجود ندارد و در صورت تمایل برای حذف همیشگی اکانت خود میتوانید از وبسایت این برنامه و طبق این آموزش این کار را انجام دهید. Kik را میتوانید از گوگلپلی یا بازار برای اندروید یا اپاستور آیفون دانلود کنید.

اینستاگرام قابلیت چت کردن ندارد اما میتوانید از سرویس InstaMessage (آیفون / اندروید) به دنبال دوستان خود بگردید و با آنها گفتگو کنید و یا تصاویر مورد نظر خود را با توضیحات و به صورت خصوصی با دایرکت ارسال کنید. استاندارد اینستاگرام تصاویر مربعی با نسبت 1:1 است و بهتر است از دوربین خود اینستاگرام استفاده کنید؛ اما در صورتی که قصد دارید عکسی مستطیلی را به صورت کامل قرار دهید از برنامههایی نظیر No Crop (اندروید / آیفون) یا InstaSize (اندروید / آیفون) استفاده کنید تا تصویر کوچک شده و در مربعی سفید یا مشکی قرار بگیرد و سپس آن را در اینستاگرام وارد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید