اموزش اینستاگرام:سوالات رایج :رفع مشکلات – آریــامونــز

احتمالاً داستانهایی از اینستاگرامرها شنیده اید که از تصاویری که هر روز گرفته و به اشتراک می گذارند ، پول نقد می کنند. برای بسته شدن یک اکانت چند نفر باید آن را ریپورت کنند؟ بسته شدن اکانت به تعداد ریپورت بستگی ندارد و این عمل به صورت خودکار انجام نخواهد شد. چه فعالیتهایی باعث بلاک شدن و محدود شدن اکانت میشود؟ هرچه مایل بودید را تغیر دهید در این قسمت شما میتوانید برای پیج خود نیز یک متن کوتاه در حد ۲۵۰ کلمه ای بنویسید که به ان بیو نیز گفته میشود که نشان پیج شما نیز محصوب میشود در این قسمت یک جای وب سایت دارد که اگر برای خود وب سایتی دارید میتوانید در ان قسمت وارد کنید.

یکی دیگر از قابلیت های فوق العاده جذاب اینستاگرام این است که هرکاربری به راحتی میتواند بفهمد کدام شماره برای کدام پیج است و به راحتی مخاطبان خود را در اینستاگرام پیدا کند یکی دیگر از بخش آموزش جامع اینستاگرام که یک ترفند بسار جالب است بحث شماره تلفن مخاطبین اینستاگرام میباشد کاربران از این طریق مانند آب خوردن میتوانند بفهمند که شماره ای که در تلفن خود دارند متعلق به کدام پیج است همانطور ک میدانید ارتباط گرفتن مردم با کاربران کل شبکه ی اجتماعی یکی از اهداف بزرگ کاربران در فضای مجازی میباشد پیدا کردن شماره تلفن نه تنها در اینستاگرام امکان پذیر است بلکه در شبکه های اجتماعی دیگر همچنون فیسبوک ، توییتر و .

GPS گوشی را روشن کرده و در فضای آزاد امتحان کنید. گوشی شما با اینستاگرام سازگار نیست. 98 کد امنیتی فرستاده خواهد شد ولی در بیشتر موارد برای اپراتورهای ایران کدیفرستاده نمیشود که دلیل آن مشخص نیست پس بهتر است در هنگام ثبتنام حتماً شماره همراه را نیز وارد کنید. اینستاگرام قادر به تشخیص موقعیت من نیست. احتمالاً شبکههای وایفای و مخابراتی برای تعیین موقعیت کافی نیستند. برای اینکار از اپلیکیشنهایی مانند VidStich (اندروید / آیفون) برای ویدئو و تصویر و یا Pixlr Express (اندروید / آیفون) برای تصاویر استفاده کنید. اپلیکیشنهایی مانند InstaShape (اندروید / آیفون) و یا Pixlr Express (اندروید / آیفون) استفاده کنید.

در اینستاگرام گاهی با فالو کردن یک فرد یا کامنت گذاشتن در زیر یک عکس، با صفحهی سفیدی رو به رو خواهید شد که بعد از گذشت چند ثانیه پیغام Security Code (کد امنیتی)را به شما نمایش میدهد و از شما درخواست وارد کردن شماره موبایل را خواهد داشت تا با ارسال کد فعالسازی، اکانت شما را تایید کند. سامسونگ را فالو کنید تا هر پستی از هر اکانتی در اینستاگرام با این هشتگ را در صفحه فید خود مشاهده کنید. به محض آغاز پخش زنده، نوتیفیکیشنی برای فالوورهای شما ارسال خواهد شد و آنها را از پخش زندهی شما با خبر خواهد کرد و این را باید بدانید که این لایو برای کسانی ارسال خواهد شد شما را فالوو(دنبال) کرده باشند و سپس یک نوع امکانات دیگر دارد برای این که بتوانید لایو دو نفره داشته باشید که در این صورت وقتی شما لایوی را پخش کنید برای کسانی که وارد این فیلم شوند یک درخواست میرود به طور خودکار که با تایید طرف مقابل لایو دونفره خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید