اما پایان آن همیشه امید است

سال ها ” نه ” شنیدن از مسئولان و بارها مورد تمسخر قرار گرفتن برای سبک خوندنش ( رپ ) که شباهت داده می شد به “روزنامه خوانی” ، تلاش های او در آخر به ثمر نشست. او در این سریال نقش دختر بچه ای را بازی می کند که برای گرفتن توجه از والدینش دست به کارهای بزرگی می زند.

وی بعد در فیلم سیتمایی دزد و پری بازی کرد و توانست جایزه بهترین بازیگر را از آن خود کند. بازیگر نوجوان سریال دودکش ۲ که در سن ۶ سالگی وارد عرصه سینما و تلویزیون شده بعد از حضور در دودکش ۱ و پادری در نقش خودش یعنی پریا دختر خانواده مشتاق در فصل دوم دودکش حضور دارد. شاید یکی از مهمترین بخشهای بیوگرافی یاس نوروزی بازی در سریال دودکش بوده است.وی در سال ۱۳۹۲ سریال دودکش نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. اینستاگرام و سوابق هنری و اینستاگرام و تصاویر شخصی و خانوادگی این بازیگر جوان را به مناسبت پخش سریال دودکش از شبکه یک سیما در نقش پریا دختر خانواده مشتاق در این بخش از مجله موج تازه ببینید.

یاس نوروزی متولد ۵ مرداد ۱۳۸۵، بازیگر است. مگ آیفوم : یاس نوروزی متولد ۵ مرداد ۱۳۸۵، بازیگر است. و این چیزهایی که من می گم فقط یک شعری هست که خونده می شه من زندگی خوبی نداشتم واقعا تجربیاتی که تا همین حالا کسب کردم اکثریت تلخ بوده و همین سختی ها بود که از من یاس رو ساخت. او بازیگری را از سن ۶ سالگی با فیلم سینمایی «عملیات مهدکودک» به کارگردانی و نویسندگی فرزاد اژدری آغاز کرد، او را دوست مادرش که دستیار کارگردان بود به فرزاد اژدری معرفی کرد.

پس از انتشار فیلم رسوایی جنسی یکی از بازیگران معروف ایرانی در سال 1385، یاس ترانه سی دی را بشکن به همراه آمین خواند که در مورد زهرا امیرابراهیمی بود. با بیوگرافی یاس یکی از چهرههای موفق رپ فارسی در سایت ویبره همراه ما باشید. در ادامه بیوگرافی کامل یاسر بختیاری، عکس های خانوادگی و همسرش و اطلاعاتی از زندگی شخصی و هنری او را می خوانید.

دیدگاهتان را بنویسید