اما پایان آن همیشه امید است

زلزله ی بم تاثیر عمیقی بر روی یاس گذاشت و باعث شد تا او اولین آهنگش را به نام بم بنویسد که ابتدای خواندن حرفه ای او بود. یاس در آخرین فیلم بلند برنا کازرانی بنام «رعد یک داستان زنانه» به ایفای نقش پرداخته است و خوانندگی رپ تیتراژ پایانی فیلم را نیز بر عهده داشته است. یاس زمانی که ۱۶ ساله بود ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک را آورد .

جدیدا یاس در استودیو برای روی آخرین آلبومی که انتظارش را می رود کار می کند و شعرهایش بر روی موضوعاتی می باشد که شنونده را به سفری درون زندگی خصوصی او می برد . پس از زلزله بم در ایران ، یاس ترانه ای تحت عنوان «بَم»را برای اولین بار نوشت و این آغاز حرفه خوانندگی او بود. یاس آرزوهای دانشگاه خود را کنار گذاشت و شروع به کار نمود تا از خانواده خود حمایت نماید .این مقارن با زمانی بود که او شروع به نوشتن شعر نمود و سپس شعرها را به موسیقی تبدیل کرد .

این ترانه ، باعث شد تا جوانان ایرانی تکانی بخورند و هزاران نفر این موضوع را در اینترنت مکتوب و اعتراف کردند که کار انتشار و ترویج این فیلم ها را کنار گذاشتند و سی دی مذکور را شکستند . در سال 2006 ، یاس آهنگ ” سی دی رو بشکن ” را نوشت و این درباره یک هنرپیشه ی زن ایرانی بود که قربانی لو رفتن فیلم شخصی خود شده بود .

یاسر در سن ۱۴ سالگی با شنیدن آهنگ های توپاک و هیپ هاپ که پدرش از آلمان آورد بود، آشنا شد و به آنها علاقه پیدا کرد. به هرحال من از سن ۱۴ سالگی به موسیقی رپ علاقه پیدا کردم و انتخاب اولم برای موسیقی گوش دادن، رپ بود. او زمانی که در سن ۱۸ سالگی بود پدرش فوت کرد و بعد از آن زندگی بسیار سختی را سپری می کرد، بنابراین او در کنار نوشتن موسیقی در شرکت بازرگانی عمویش مشغول شد و شب ها نیز با مشین پیکانش مسافر کشی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید