اما پایان آن همیشه امید است

این ترانه در سایت و رادیو جوان بیش از ۲۲ میلیون بار شنیده شده است و از آثار پر شنونده رپ فارسی می باشد. خوب است بدانید که این ترانه هم همانند دیگر ترانه های قبلی شنونده بسیاری داشت و در سایت رادیو جوان بیش از شش میلیون بار شنیده شده و همچنین موزیک ویدئو آن در این سایت بیش از دو میلیون بار بازدید خورده است. او تصمیم داشت تا برای کارهایش مجوز بگیرد ولی برای این کار با مشکلات زیادی مواجه شد و بارها مورد تمسخر قرار گرفت، ولی در نهایت موفق شد و توانست برای شش آهنگ از ده آهنگش مجوز بگیرد.

یاس از طرف یک خیریه آمریکایی برای اجرای دو ترانه در مورد مولانا با صدای خودش و همچنین اجرای کنسرت در سال جهانی مولانا دعوت شد. شما او را خواهید دید که با دیگر هنرمندان همکاری می کند تا پرشین رپ را به دنیا معرفی و جهانی سازد . یاس یکی از خوانندگان محبوب سبک رپ است که به دلیل ترانه های اجتماعی که خوانده است بسیار محبوب شده است. یاس بعد از نوشتن ترانه ها با همکاری یکی از دوستانش به نام ” میتا ملکی” نخستین آهنگ خود را در سال ۱۳۸۲ به نام ” بم” برا حمایت از مردم زلزله زده بم روانه بازار کرد.

ایشان پس از بازگشت، ترانه ” بد شدم” را منتشر کرد. بعد از مرگ ناگهانی پدرش تمام مسئولیت خانواده بردوش او افتاد و توانست به سختی بدهی های پدرش را بپردازد. اما بر اثر تلاش و دوندگی های او 6 آهنگ از 10 آهنگ او ، مجوز صادر شد. این کار باعث می شد تا او به یاد پدرش بماند. یاس یکی از قدیمی ترین خوانندگان سبک رپ در ایران است و نخستین خواننده رپ فارسی است که در ایران توانسته است برای پخش موسیقی اش مجوز بگیرد و آهنگ یادت نره نخستین آهنگ او بود که مجوز گرفت و این آهنگ را همراه با خواننده پاپ، مجید غفوری اجرا کرده است.

بعد حس کردم برای مسیری که انتخاب کردم، برای هدفی که انتخاب کردم اسم یاس خیلی مناسب باشه. می تونه تاثیرگذار ترین سلاح باشه برای اجتماع، کلا چیزی که استایل زیر زمینی داشته باشه، بیشتر مردم بهش توجه می کنن. این خواننده در تاریخ ۱۹ اسفند ماه سال ۱۳۹۱ برای همکاری با تک ناین ایران را ترک کرد و به کشور آمریکا رفت. این دو خواننده برای حمایت از فیلم لو رفته از زهرا ابراهیمی بازیگر ایرانی خواندند.

دیدگاهتان را بنویسید