اما پایان آن همیشه امید است

بعد از نوشتن ترانه ها با همکاری دوست دبیرستانی اش میتا ملکی (آهنگساز) اولین آهنگ خود را در سال 1382 برای حمایت از مردم زلزله زده بم منتشر کرد. من در سال 1391 زمانی که 6 ساله بودم با پدرم به پارک رفته بودم که در آنجا آقای اژدری با پدرم صحبت میکنه که من کارگردانم و به یک بچه برای فیلمم احتیاج دارم که همسن من باشه و ما به دفتر ایشون رفتیم و آغاری شد برای بازیگری من. همچنین از یاس جهت شرکت در کنفرانسی تحت عنوان «جامعه آسیا» دعوت شد و وی چند ترانه را در این کنفرانس که در منهتن در جریان بود، اجرا کرد.

تک ناین یاس را برادر خود از مادری جداگانه در ایران معرفی کرده و با اشتراکگذاری ویدیوی سرباز وطن از یاس برای طرفدارانش، اعلام کرد یاس امروز از ایران به سمت کانزاس سیتی آمریکا پرواز کرده و امروز رپ ایران و آمریکا در استودیوی شخصی او با هم متحد خواهند شد. هدف طمع می آورد ، یعنی تو اگر برای خودت هدفی را تعریف کنی به محض اینکه به آن رسیدی بالاتر از ان را می خواهی که این خیلی خوب نیست. با این حال شنیدم که چند آهنگت مجوز هم گرفته بود و تو اولین رپ خوانی بودی که آهنگهایش مجوز گرفت.

این ترانه مخاطبان زیادی پیدا کرد و نامش بر سر زبان ها افتاد. یاس علاوه بر مصاحبه با تعداد زیادی مجله داخلی، با شبکه CNN آمریکا و همچنین با اردشیر احمدی در قالب مستندی به نام از زیر زمین تا بام تهران نیز مصاحبه کردهاست. شبکه BBC در گزارشی وی را حامل صلح و نماد صدای اعتراض قشر متوسط جامعه ایران معرفی کردهاست. یاسر كه نام هنری یاس را برگزیده است، پس از فیلم خصوصی بازیگر سریال نرگس به شهرت رسید.

بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون که از خزدسالی فعالیت داشته است او اهل تهران است و در یک خانواده 4 نفری رشد کرده, یک برادر بزرگتر از خود به نام پارسا دارد و بسیار دوست دارد که یک خواهر داشته باشد. یاس کنسرت های زیادی در شهرهای مختلف آمریکا برگزار کرده است که با استقبال روبرو شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید