اما پایان آن همیشه امید است

یاس خواننده , سال شروع فعالیت یاس یاسر بختیاری از خوانندگان موسیقی رپ فارسی است وی طول روز را در شرکت عمویش مشغول به کار بود و پس از تعطیل شدن کار شرکت با پیکانی که داشت تا ساعت 11 شب مشغول مسافرکشی می شد و پس از آن او خانه دوستش میتا ملکی می رفت و تا مشغول کار روی موسیقی می شدند و خواب برای آن ها معنایی نداشت. صدا این خواننده ابتندا از تیتراژ فیلم بارکد در سال ۹۵ و سپس از تیتراژ سریال رقص روی شیشه در سال ۹۷ با وجود تایید اولیه در نهایت حذف شد.

مثلاً حالا نهایت کسب درآمدت اینه که شعرت و تکستی که مینویسی رو بفروشی یا بازرسی ضبط کسی رو داشته باشی، درآمدها بیشتر این طور هستن. صدای او ابتدا از تیتراژ فیلم بارکد در سال 95 و سپس در سال 97 از تیتراژ سریال شبکه خانگی رقص روی شیشه با وجود تایید اولیه در نهایت حذف شد. می گوید دوست دارم وقتی بزرگ شدم هم بازیگر و هم شروع از 6 سالگیسال 1391 از طریق دوست مادر خود که دستیار کارگردان بود به فرزاد اژدری (کارگردان) معرفی شد تا اینکه بعد از تست در فیلم «عملیات مهدکودک» بازی کرد او دورود به تلویزیونسال 1392 که هفت ساله بود با سریال «دودکش» به کارگردانی محمدحسین لطیفی در نقش پریا مشتاق وارد قاب تلویزیون شد و با این سریال به شهرت رسید در این مجمدریافت دیپلم افتخارخانم نوروزی سال 1394 وقتی تنها 9 سال داشت در فیلم «دزد و پری» به کارگردانی و نویسندگی حسین قناعت بازی کرد در این فیلم بهزاد فراهانی .

او نماینده خوانندگان رپ فارسی در فیلم مستند راک آن بود. درخشش عوامل این سریال را بر آن داشت که در سری جدید یعنی سریال دودکش 2 هم از وی استفاده کنند. وی در مقظع دبیرستان مشغول به نحصیل است . دانش آموز مقطع دبیرستان می باشد که از 6 سالگی با سینما وارد بازیگری شد سپس در سریال دودکش درخشید و از جشنواره فیلم کودک نیز دیپلم افتخار دارد. این آهنگ عرق ملی میهنی را در بسیاری از رپرها و دیگر خوانندهها شکوفا کرد، یاسر یکی از معدود خوانندههای زیرزمینی که هدفمند عمل میکند، یاس برای آینده خیلی هدف دارد و با هوش سیاست قابل تحسینی هدفهاشو دنبال میکند.

خب ما شنیدیم که شما تنها رپر مجاز ایران هستی این حرف صحت دارد؟ این ترانه ، باعث شد تا جوانان ایرانی تکانی بخورند و هزاران نفر این موضوع را در اینترنت مکتوب و اعتراف کردند که کار انتشار و ترویج این فیلم ها را کنار گذاشتند و سی دی مذکور را شکستند .

دیدگاهتان را بنویسید