اما پایان آن همیشه امید است

کنار کار و موسیقی دیگر از لحاظ ذهنی کشش ادامه تحصیل را ندارم. او توانست با بازی در سریال دودکش تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر هومن برقنورد، بهنام تشکر، امیرحسین رستمی و سیما تیرانداز بر تجارب او افزود. مضمون بیشتر ترانه های یاس انتقاد و اعتراض به مشکلات و بحران های اجتماعی نظیر فقر ، اعتیاد ، بی کاری ، جنگ ، خودکشی ، طلاق و غیره است. در ترانه یاس افرادی مورد انتقاد قرار گرفتند که در پخش کردن این فیلم دخیل بودند و یاس از آنها می خواست که این کار زشت را متوقف کنند.

در چند سال اخیر صدای او ابتدا از تیتراژ فیلم بارکد در سال 95 و سپس در سال 97 از تیتراژ سریال شبکه خانگی رقص روی شیشه با وجود تایید اولیه در نهایت حذف شد. او در این سریال با بازیگران مطرحی مانند بهنام تشکر، هومن برقنورد، سیما تیرانداز، الناز حبیبی، نگار عابدی و امیرحسین رستمی همبازی بود. منبع درآمدم هم از شعر و مسافرکشی بود ، شعر می نویسم و به دوستای که می خواستن می فروشم، الان وضع مالی ام نسبت به گذشته بهتر شده است. دیگر به مجوز فکر نمی کنم چون سانسور حرف هایم برایم قابل قبول نیست برای یک رپر سانسور حرف هایش بدتر از هر چیز است.

این اولین راهی بود که او را با ذهن و فکر پدرش نزدیک میکرد. یاسر بختیاری در 30 خرداد 1361 در تهران متولد شد او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد . تا دیپلم بیشتر تحصیل نکرد اما از 16 سالگی با موسیقی رپ آشنا شد و حالا بعنوان سلطان رپ ایران در سبک اجتماعی منحصربفردش شناخته می شود. دیپلم دارم، البته دانشگاه هم قبول شدم اما نرفتم.

او برای انجام این وظیفه مهم مجبور به ترک دانشگاه شد و شروع به کار کرد. 3 خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد اما فوت پدر تاجرش در 18 سالگی با انبوهی از بدهکاری باعث شد قید دانشگاه را بزند و در شرکت عمویش مشغول به کار شود. موسیقی یاس مرزها را درهم نوردید و به آن سوی آب ها رفت و اکنون او به سرعت به صدای نسل خود تبدیل می شود . با این حال صدای او در زمستان 99 با سریال قورباغه در موسیقی متن شنیده شد.

دیدگاهتان را بنویسید