اما پایان آن همیشه امید است

شما می توانید تمامی آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیوهای منتشر شده از این خواننده را در این صفحه دانلود کنید. در این بخش از وبلاگ ما قصد داریم به بررسی بیوگرافی و دانلود تمامی آهنگها و آثار یاس (یاسر بختیاری) یکی از چهرهای موسیقی رپ کشورمان بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید تمامی آثاری که از این خواننده محبوب منتشر شده است را که شامل آهنگ ها و آلبوم موسیقی و موزیک ویدیو است را با بهترین کیفیت دانلود نمایید، در این بخش بیوگرافی یاس خواننده خوب کشورمان را مرور میکنیم.

گرفتهاند. شركت دیوار یكی از آنهاست، این شركت،«رادیوی اینترنتی» با همین نام را هر هفته برای دانلود در سایتش قرار میدهد. بعد از لزلزله بم در ایران ، یاس ازشمار گشته شدگان ( نزدیک به 50 هزار نفر ) در آن مصیبت به شدت ناراحت شده بود ، این زمانی بود که او اولین آهنگش را به نام “بم” نوشت . پس از زله بم در ایران، یاس ترانهای تحت عنوان بَم را با آهنگسازی میتا ملکی خواند و منتشر کرد که آغاز حرفه خوانندگی او محسوب میشود.

یاس وانندهٔ رپ فارسی در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ در شهرستان رضوانشهر، استان گیلان. سریال «دودکش» به کارگردانی محمدحسین لطیفی بود، یاس نوروزی و محمدرضا شیرخانلو از بازیگران کودک این سریال بودند و هر دو از ایفای نقش در این سریال خرسند هستند. یاس نورزی بازیگر نقش پریا در سریال دودکش 1. یاس نورزی بازیگر نقش پریا در سریال دودکش 2. ساره بیات. یاس نوروزی بازیگر نقش پریا در سریال دودکش کیست؟ همچنین تاکنون در بخشهای ویدئو و تیزر سریال آوای باران. همچنین ایشان فارغ التحصیل مدرک دیپلم و دانشجوی انصرافی رشته عمران می باشد. موسیقی یاس مرزها را درهم نوردید و به آن سوی آب ها رفت و اکنون او به سرعت به صدای نسل خود تبدیل می شود .

زندگی نامه یاس نوروزی . بیوگرافی و زندگی نامه منظوم. سریال آوای باران منظوم. فیلم ها و سریال های یاس نوروزی . بازیگر سینما و تلویزیون شامل گالری عکس ها و ویدئوها یاس نوروزی . یاس نوروزی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وبلاگ رسمی یاس نوروزی. خانواده یاس نوروزی . جوایز یاس نوروزی .

دیدگاهتان را بنویسید