اما پایان آن همیشه امید است

یک زمانی کشتی می گرفتم و زیر نظر آقای هاشم کلاهی کشتی آزاد ، کار می کردم و اگر تعریف از خود نباشد خوب هم کشتی می گرفتم. از دیگر زلم زیمبوهای آویزان به آنهاست رپرها معمولا در راه رفتن هم سر و دستشان را تكان میدهند و زیر لب شعرهایی را زمزمه میكنند.

اما در این میان هنوز رپرهای پاكی پیدا میشوند كه مجدانه برای رسیدن به استانداردهای دریافت مجوز، تلاش میكنند. برای هر حادثة كوچكی دعوا به راه میاندازند و قمههای آماده را از غلاف بیرون میكشند. به گزارش نازوب یاسر بختیاری در 30 خرداد 1361 در تهران متولد شد. تصاویر و بیوگرافی یاس خواننده رپ پارسی یاسر بختیاری در 30 خرداد 1361 در تهران متولد شد او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد .

چون اگر رابطه ها بد باشه مردم به این نتیجه مرسن که نباید روی هنرمند های سبک رپ حساب باز کنن. یاس نوروزی بازیگر نوجوان و نوظهور ایرانی ، در تاریخ پنجم مردادماه سال 85 در یک خانواده 4 نفری به دنیا آمد. پس انتشار فیلم جنجالی ۳۰۰ که مورد خشم بسیاری از ایرانیها قرار گرفت یاس با ارائه آهنگی تحت عنوان “هویت من” اعتراض همنسلاش به این فیلم ضد ایرانی را اذعان داشت. بدون شك، او مجازترین رپر ایرانی است.

او را می توان از برجسته ترین چهره های موسیقی رپ فارسی دانست. کارهای یاس امروزه به قدری موفق شده که به نوعی به استاندارد جدیدی در رپ فارسی تبدیل شده و در ایران او را با نام توپاک ایران میشناسند. وی در کنار چهره هایی همانند سروش لشگری و شاهین نجفی به عنوان یکی از سه چهره موفق و مشهور موسیقی رپ فارسی به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید