اما پایان آن همیشه امید است

پس از فوت پدر یاسر بختیاری در 18 سالگی اش او مجبور به پذیرش مسئولیت خانواده شد. در ترانه یاس افرادی مورد انتقاد قرار گرفتند که در پخش کردن این فیلم دخیل بودند و یاس از آنها می خواست که این کار زشت را متوقف کنند. این دو در این آهنگ کسانی که در پخش کردن آن دست داشتند را مورد انتقاد قرار دادند و همچنین از شنوندگان خواستند که سی دی مربوط به این فیلم را از بین ببرند.

از ساعت 6 هم با پیکانی که داشتیم تا ساعت 11 شب مسافرکشی می کردم بعد از این که خودرو را جلوی خانه پارک می کردم، به خانه یکی از دوستانم «میتا ملکی» که هنوز هم که هنوز است خودم رابه او مدیون می دانم می رفتم و با هم موسیقی کار می کردیم من شش سال به این شکل زندگی کردم، شش سال خواب برایم معنا نداشت و فقط به هدفم می اندیشیدم. او زمانی که در سن ۱۸ سالگی بود پدرش فوت کرد و بعد از آن زندگی بسیار سختی را سپری می کرد، بنابراین او در کنار نوشتن موسیقی در شرکت بازرگانی عمویش مشغول شد و شب ها نیز با مشین پیکانش مسافر کشی می کرد.

او برای انجام این وظیفه مهم مجبور به ترک دانشگاه شد و شروع به کار کرد. از سنین نوجوانی علاقه به آهنگ هاي رپ در وجودش شکل گرفت، ولی پیگیری جدی آن از زمانی شروع شد که پدرش در یکی از سفر های تجارتی اش از کشور آلمان آخرین آلبوم توپاک رپر مشهور آمریکایی را برایش آورد. به گفته خودش از طریق موسیقی رپ احساس می کنم به مردم نزدیک تر هستم . او سه خواهر و یک برادر کوچک تر از خودش دارد. یاس از طرف یک خیریه آمریکایی برای اجرای دو ترانه در مورد مولانا با صدای خودش و همچنین اجرای کنسرت در سال جهانی مولانا دعوت شد.

یاس در سال 82 در آخرین فیلم بلند برنا کازرانی به نام رعد یک داستان زنانه ایفای نقش کرده است و خوانندگی تیتراژ پایانی فیلم را هم به عهده داشته است. یاس در آهنگ ” هویت من” از غرورش نسبت به میراث و تاریخ ایران می خواند و به فیلم جنجال برانگیز ” 300 ” اشاره می کند ، آن آهنگ به نوعی از سرود ملی برای نسل های جوان تبدیل شد ، به خصوص یهودیان ایرانی که مشتاق برای ارتباط با فرهنگ و تاریخ غنی خود هستند . او توپاک فارسی لقب گرفته و آهنگ ” هویت من بسیار پر دانلود و با استقبال زیادی مواجه شد.

دیدگاهتان را بنویسید