اما پایان آن همیشه امید است

کوتاه تر کردی این اسم رو؟ ازبین فیلم ها و سریال هایی که بازی کردی کدام را بیشتر دوست داشتی ؟ در همین دوره بود که او شروع به نوشتن شعر کرد و بعد به همراه دوستان دوران دبیرستانش این ترانه ها را تبدیل به موسیقی کرد. یاس وقتی که 16 ساله بود با گوش دادن به موسیقی رپ به این سبک هنری علاقه مند شد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش به کشور آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک را آورد. خب برگردیم به عقب، یعنی شروع کارت، موزیک های شاد می خوندی، دلیل این تغییر سبک چه چیزی بود؟

نظرت درباره رپ شیش و هشت چه چیزی هست؟ یاس دوست داری در آینده چه کاره شوی ؟ وی طول روز را در شرکت عمویش مشغول به کار بود و پس از تعطیل شدن کار شرکت با پیکانی که داشت تا ساعت ۱۱ شب مشغول مسافرکشی می شد و پس از آن او خانه دوستش میتا ملکی می رفت و تا مشغول کار روی موسیقی می شدند و خواب برای آن ها معنایی نداشت. وی طول روز را در شرکت عمویش مشغول به کار بود و پس از تعطیل شدن کار شرکت با پیکانی که داشت تا ساعت 11 شب مشغول مسافرکشی می شد و پس از آن او خانه دوستش میتا ملکی می رفت و تا مشغول کار روی موسیقی می شدند و خواب برای آن ها معنایی نداشت.

عکسها و اینستاگرام وی را در مجله ژولی پولی مشاهده نمایید. اینستاگرام و سوابق هنری و سن و تاریخ تولد و عکس او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید. پس از فوت پدر یاسر بختیاری در ۱۸ سالگی اش او مجبور به پذیرش مسئولیت خانواده شد. بازیگر نقش پریا در سریال دودکش. یاس نوروزی با سریال دودکش و پادری به شهرت رسید و همکای او در سریال دودکش 2 نیز ادامه داشت.

نخستین آهنگ او پس از زلزله بم در ایران بود و با ترانه ای تحت نام بم با آهنگسازی میتا ملکی منتشر شد و این آغاز حرفه خوانندگی او حساب می شود. زهرا امیرابراهیمی به دلیل انتشار فیلم خصوصی از رابطه اش آن روزرها تبدیل به چهره ای جنجالی شده بود و پس از این اتفاق از ایران برای همیشه مهاجرت کرد. و می تونه واقعا تاثیرگذار باشه برای مردم حالا بستگی به حرف هایی داره که تو داری توی رپ میزنی. من در سال 1391 زمانی که 6 ساله بودم با پدرم به پارک رفته بودم که در آنجا آقای اژدری با پدرم صحبت میکنه که من کارگردانم و به یک بچه برای فیلمم احتیاج دارم که همسن من باشه و ما به دفتر ایشون رفتیم و آغاری شد برای بازیگری من.

دیدگاهتان را بنویسید