اما پایان آن همیشه امید است

با فوت پدرش در 18 سالگی با انبوهی از بدهکاری هاي او مواجه شد تا جاییکه وادار بود قید دانشگاه رفتن را بزندبه گزارش پارس ناز ودر شرکت بازرگانی عمو هایش برای گذران زندگی کار کند در همان سالها نوشتن شعر را هم شروع کرد. یاس در سن 18 سالگی پدرش را از دست داد و به دنبال فوت پدرش مجبور شد مسئولیت خاناوده اش را بعهده بگیرد. یاس وقتی که 16 ساله بود با گوش دادن به موسیقی رپ به این سبک هنری علاقه مند شد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش به کشور آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک را آورد.

یاس در سال 82 در آخرین فیلم بلند برنا کازرانی به نام رعد یک داستان زنانه ایفای نقش کرده است و خوانندگی تیتراژ پایانی فیلم را هم به عهده داشته است. تا کنون هیچ آلبومی بهطور رسمی از یاس متتشر نشدهاست ولی هماکنون او در حال کار بر روی یک آلبوم میباشد. وی طول روز را در شرکت عمویش مشغول به کار بود و پس از تعطیل شدن کار شرکت با پیکانی که داشت تا ساعت 11 شب مشغول مسافرکشی می شد و پس از آن او خانه دوستش میتا ملکی می رفت و تا مشغول کار روی موسیقی می شدند و خواب برای آن ها معنایی نداشت.

همچنین از یاس جهت شرکت در کنفرانسی تحت عنوان «جامعه آسیا» دعوت شد و وی چند ترانه را در این کنفرانس که در منهتن در جریان بود، اجرا کرد. او در نشست موسیقیایی در راستای معرفی و توسعه رپ فارسی در دانشگاه میشگیان شرکت کرده است. دیپلم دارم، البته دانشگاه هم قبول شدم اما نرفتم. او دیپلم دارد و در دانشگاه ترک تحصیل کرد.

شبکه BBC در گزارشی وی را حامل صلح و نماد صدای اعتراض قشر متوسط جامعه ایران معرفی کردهاست. ترانه من معمولاً با گله و شکایات از جامعه آغاز میشود. پس از انتشار فیلم جنجالی 300، یاس ترانه هویت من را در اعتراض به فیلم منتشر کرد. در ترانه یاس افرادی مورد انتقاد قرار گرفتند که در پخش کردن این فیلم دخیل بودند و یاس از آنها می خواست که این کار زشت را متوقف کنند. کوتاه تر کردی این اسم رو؟ چرا اسم یاس رو بعنوان اسم هنری انتخاب کردی؟

دیدگاهتان را بنویسید