اما پایان آن همیشه امید است

سریال آوای باران سریال دودکش سریال پادری. عکس. بیوگرافی و خلاصه داستان « آوای باران » عنوان سریال تلویزیونی ایرانی به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی سیدمحمد هاشمی اصل محصول سال 1392 شبکه سه سیما است. می گوید دوست دارم وقتی بزرگ شدم هم بازیگر و هم شروع از 6 سالگیسال 1391 از طریق دوست مادر خود که دستیار کارگردان بود به فرزاد اژدری (کارگردان) معرفی شد تا اینکه بعد از تست در فیلم «عملیات مهدکودک» بازی کرد او دورود به تلویزیونسال 1392 که هفت ساله بود با سریال «دودکش» به کارگردانی محمدحسین لطیفی در نقش پریا مشتاق وارد قاب تلویزیون شد و با این سریال به شهرت رسید در این مجمدریافت دیپلم افتخارخانم نوروزی سال 1394 وقتی تنها 9 سال داشت در فیلم «دزد و پری» به کارگردانی و نویسندگی حسین قناعت بازی کرد در این فیلم بهزاد فراهانی .

یاس نوروزی بازیگری را در سن 6 سالگی و با یک سریال آغاز کرد ، ورود وی به دنیای بازیگری از طریق دوست مادرش ( دستیار کارگردان) بوده است . وی اوایل جوانی پدرش را از دست داد و در ۱۸ سالگی مجبور شد دانشگاه را کنار بگذارند و به دلیل بدهی های زیاد پدرش مجبور شد کار کند تا خرج خانواده را تامین کند. یاس همچنین در اردیبهشت ۱۳۸۷ از سخنرانان و میهمانان بخش ویژه همایش ملی آسیبشناسی مسائل جوانان در دانشگاه شیراز بود. یاس در سن 18 سالگی مجبور شد تمام آرزو های دانشگاه خود را کنار بگذارد و دانشگاه را ترک کند و شروع به کار نمود تا از کل خانواده حمایت نماید .

یاس نوروزی بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون است که بازیگری را در سن ۶ سالگی و با بازی در فیلم عملیات مهدکودک آغاز نمود. دانش آموز مقطع دبیرستان می باشد که از 6 سالگی با سینما وارد بازیگری شد سپس در سریال دودکش درخشید و از جشنواره فیلم کودک نیز دیپلم افتخار دارد. عکس و بیوگرافی یاس نوروزی بازیگر نقش پریا در سریال دودکش و . بیوگرافی یاس نوروزی از شروع بازیگری تا شهرت با عکس. بیوگرافی یاس نوروزی بازیگر نوجوان خوشگل با عکس بی حجاب. شاید یکی از مهمترین بخشهای بیوگرافی یاس نوروزی بازی در سریال دودکش بوده است.وی در سال ۱۳۹۲ سریال دودکش نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

اینستاگرام و سوابق هنری و سن و تاریخ تولد و عکس او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید. یاس نوروزی – عکس ها و تصاویر. یاس نوروزی در دودکش تا اصغر فرهادی با امیر جدیدی در فرش . کارهای یاس امروزه به قدری موفق شده که به نوعی به استاندارد جدیدی در رپ فارسی تبدیل شده و در ایران او را با نام توپاک ایران میشناسند. عکسها و اینستاگرام وی را در مجله ژولی پولی مشاهده نمایید. وی بعد در فیلم سیتمایی دزد و پری بازی کرد و توانست جایزه بهترین بازیگر را از آن خود کند.

دیدگاهتان را بنویسید