اما پایان آن همیشه امید است

آهنگ ” هویت من ” با افتخار میراث فارسی توسط او خوانده شد و یاد آور فیلم جنجال بر انگیز 300 بوده است .موسیقی یاس دارای یک فرم استاندارد جدید برای رپ فارسی می باشد و الهام گرفته از بسیاری از رپرهایی است که با پیام های مثبت و پر مفهوم وارد موسیقی میشوند . کنسرتی با عنوان رپ فارسی را اجرا نمود و پس از یک سال دوباره به ایران بازگشت. از این جهت کپی کردنِ یک طرح، کتمانِ “هویت” و زیستِ شخصی و پوشاندن یک لباس بیقواره بر تن خویش است؛ مصداق بارز ِ تن دادن به یک سلیقه (یک رفتار خالی از معنای همهگیر) و انکارِ واقعیت خود.

این ترانه مخاطبان زیادی پیدا کرد و نامش بر سر زبان ها افتاد. چکیده ای از بیوگرافی یاس: نام اصلی : یاسر بختیاری نام مستعار: یاس تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ شهرستان رضوانشهر، استان گیلان ملیت : ایرانی سبک(ها) : رپ، هیپ هاپ سالهای فعالیت : ۱۳۸۰-اکنون تحصیلات : دیپلم بیوگرافی یاس: یاسر بختیاری ( یاس ) متولد 30 خرداد 1361 در استان گیلان شهرستان تالش می باشد.

تصاویر خصوصی یاس رپر ایرانی را در زیر ببینید. که در حمایت از فیلم خصوصی لو رفته از زهرا ابراهیمی (بازیگر) شروع شد که تاثیر زیادی رو مردم گذاشت. اما شهرت او در سال 1385 با ویدیو موزیک “سی دی رو بشکن” در حمایت از فیلم خصوصی لو رفته از زهرا ابراهیمی (بازیگر) شروع شد که تاثیر زیادی رو مردم گذاشت. اما آهنگی که باعث معروف شدن او شد در سال 1385 “سی دی رو بشکن” بود. این اولین راهی بود که او را با ذهن و فکر پدرش نزدیک میکرد .

و جرقه آن توسط پدرش که پدرش در یکی از سفرهای تجاری بعنوان سوغاتی آلبوم توپاک رپر معروف آمریکایی را برایش آورد زده شد. زمانی که پدرش فوت می کند یاس شروع به نوشتن تکست های رپ می کند. او کنسرت هایی در شهرهای مختلف آمریکا همانند لس آنجلس ، واشینگتن ، لاس وگاس ، نیویورک ، دیترویت و شیکاگو برگزار نموده است و همچنین به عنوان نماینده ای از موسیقی رپ فارسی تجربه اجرا و شرکت در نشست های موسیقیایی در راستای معرفی و توسعه رپ فارسی در بسیاری از دانشگاه های بزرگ آمریکا از جمله دانشگاه میشیگان و دانشگاه نیویورک را داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید